„Redmi” vadovas paslaptingai anonsavo „Redmi K40 Pro” su „Snapdragon 875” lustu

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-09-16
„Redmi” vadovas paslaptingai anonsavo „Redmi K40 Pro” su „Snapdragon 875” lustu
0 Pasidalinimai
884 Peržiūros

Vakar, rugsėjo 15 dieną, vykusioje konferencijoje „Apple” pristatė ketvirtos kartos „iPad Air” (visas renginio naujienas rasite paspaudę šią nuorodą), kuriame veiks revoliucinis kompanijos „A14 Bionic” lustas - pirmasis pasaulyje pagamintas pagal naująją 5nm technologiją. Ta pati mikroschema bus montuojama ir į kol kas dar nepristatytus „iPhone 12”. Natūralu, jog į šias naujienas sureagavo ir kai kurie Android įrenginių gamintojai.

„Xiaomi” dukterinės kompanijos „Redmi” generalinis direktorius Lu Weibing socialiniame tinkle „Weibo” šiandien paslaptingai paklausė, ar vartotojai laukia įrenginių su 5nm lustais. Kadangi pagal šią technologiją turėtų būti pagamintas ir „Qualcomm Snapdragon 875”, tai buvo suprasta, kaip naujo bendrovės flagmano anonsas.

„Qualcomm”, valdanti didžiąją Android prietaisų procesorių rinkos dalį, naujausią savo aukščiausios klasės procesorių turėtų pristatyti šių metų pabaigoje, o pirmieji jį turintys įrenginiai greičiausiai debiutuos jau tik kitais metais. Sklinda gandai, kad pirmuosius išmaniuosius su „Snapdragon 875” rinkai pateiks „Xiaomi” ir „Vivo”, tad nieko keista, jog „Redmi” galva jau bando žadinti susidomėjimą.

Redmi K30 Ultra

Labai didelė tikimybė, jog „Snapdragon 875” bus montuojamas į „Redmi K40 Pro” - dabartinio „Redmi K30 Pro” įpėdinį - kuris bus pristatytas 2021 metų pirmąjį ketvirtį, tikriausiai kovą, tam, kad prekyboje pirma jo atsidurtų brangesnis ir daugiau pelno nešantis „Xiaomi Mi 20” flagmanas. Tiesa, bendrovė galimai dar šį gruodį išleis „Redmi K40” su naujuoju šiek tiek žemesnės klasės „Qualcomm” lustu „Snapdragon 775”. 

Informacijos apie abu naujus „Redmi” modelius nėra daug ir kol kas apsiribojama vieno šaltinio teiginiais, kad „Pro” versija turės didelį berėmį ekraną (galimai be jokių išpjovų, kadangi kompanija aktyviai vysto priekinės kameros paslėpimo po ekranu technologiją), didžiulę bateriją, itin greitą įkrovimą ir didelius pikselius turinčią kamerą.


Parašyti komentarą