RRT ataskaita: 2019-aisiais ir toliau daugiausiai naršo „Tele2“ klientai

Paskelbė:   Redakcija | 2019-07-03
RRT ataskaita: 2019-aisiais ir toliau daugiausiai naršo „Tele2“ klientai
0 Pasidalinimai
158 Peržiūros

Kaip ir praėjusiais metais, 2019-aisiais per mėnesį daugiausiai gigabaitų sunaudoja „Tele2“ klientai, o šio operatoriaus turima šalies elektroninių ryšių rinkos dalis pagal aktyvių SIM kortelių skaičių yra didžiausia – siekia net 47,1 proc. Tai Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia pirmoje šių metų ataskaitoje.

„Džiugina, kad ir šiais metais mūsų klientai naršo daugiausiai, o rinkos dalis toliau nuosekliai auga. Tai reiškia, kad atliepiame vartotojų lūkesčius, o komandos pastangos bei bendrovės investicijos yra tikslingos“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius. 

Remiantis pirmojo 2019 m. ketvirčio RRT pateikta ataskaita, lyginant su kitais šalies operatoriais, išsiųstų ir priimtų mobiliųjų duomenų kiekis didžiausias buvo „Tele2“ vartotojų tarpe – skaičiuojama, kad per mėnesį kiekvienas operatoriaus klientas vidutiniškai išnaršė net 10,9 GB. Tai yra 2,2 proc. daugiau nei ketvirtąjį 2018 m. ketvirtį ir 23 proc. daugiau nei išnaršo vienas artimiausio rinkos dalyvio vartotojas. 

Bendras per ketvirtį išsiųstų ir priimtų duomenų kiekis, lyginant su kitais šalies operatoriais, taip pat buvo didžiausias „Tele2“ vartotojų gretose – iš viso persiųsta 34,2 tūkst. TB duomenų, iš kurių 30,7 tūkst. TB naudojant LTE ir spartesnes technologijas. Šie skaičiai yra 3 proc. didesni nei buvo paskutinį praėjusių metų ketvirtį ir pusantro karto lenkia artimiausią rinkos dalyvį. 

Ataskaita rodo, kad pagal pajamas „Tele2“ elektroninių ryšių rinkos dalis taip pat nuosekliai didėjo ir šiuo metu sudaro 23,2 proc. Tai yra 2,4 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2018-aisiais. 

Į ryšio kokybės gerinimą pirmąjį šių metų ketvirtį „Tele2“ investavo daugiau nei 2 mln. eurų. Daug dėmesio buvo skiriama net tik 4G, bet ir 4G+ tinklo vystymui, kuris „Tele2“ tinkle dengia 81 proc. teritorijos.

2019-aisiais „Tele2“ investuos ir į pasirengimą 5G plėtrai. „Tele2“ taip pat ketina aktyviai dalyvauti rudenį numatytame leidimų dažniams konkurse.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga