„Xiaomi“ ruošia įspūdingiausią metų telefoną? Aiškėja daugiau „Mi 10 Ultra“ savybių, kai kurios jų nustebins daugelį

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-08
„Xiaomi“ ruošia įspūdingiausią metų telefoną? Aiškėja daugiau „Mi 10 Ultra“ savybių, kai kurios jų nustebins daugelį
0 Pasidalinimai
1540 Peržiūros

Kaip jau rašėme anksčiau, „Xiaomi“ ruošiasi dešimties metų jubiliejaus renginiui, kuris turėtų įvykti jau rugpjūčio 11 dieną. Kompanija suplanavusi didžiulę virtualią kelionę, kuri padės geriau pažinti šį gamintoją, o tuo pačiu ketina pristatyti ir keletą naujų telefonų – tai naujas „Redmi K30“ serijos modelis bei specialus „Mi 10“ variantas.

Apie tai, jog „Xiaomi“ rugpjūčio 11 dieną pristatys „Xiaomi Mi 10 Ultra“ kalbama jau kone keletą savaičių, o dabar aiškėja ne tik daugiau šio flagmano specifikacijų, tačiau pasirodė ir pirmosios nuotraukos, kurios atskleidžia ir daugiau įdomios informacijos. Visų pirma, jau žinoma, kad šis telefonas turės pasirinktinai 8 GB arba 12 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB arba 512 vidinės atminties.

Kaip skelbia analitikas Rossas Youngas, naujasis „Mi 10 Ultra“ turėtų tapti ir pirmuoju telefonu, kuris turės po ekranu įmontuotą asmenukių kamerą. Šaltinių duomenimis, šis flagmanas gali būti labiau kaip koncepcinis variantas ir neatmetama tikimybė, jog „Xiaomi“ pristatys dvi telefono versijas, iš kurių viena ir turės šį naują sprendimą. Socialiniame tinkle „Weibo“ buvo pasirodę nuotraukos, kurios atskleidžia, kad įrenginys turės ir nedidelį asmenukių kameros iškirpimą, o tai tik dar kartą patvirtina gandą, jog gali būti išleistos dvi šio flagmano versijos.

Visai neseniai internete pasirodė ir „Xiaomi Mi 10 Ultra“ išmaniojo telefono nugarėlės nuotraukos. Kaip galite matyti iš tekste esančių nuotraukų, šis flagmanas turės keturias kameras, o viena jų pasižymės net 120x priartinimo galimybėmis, kurias turės periskopinė kamera. Nesunku pastebėti ir tai, jog „Xiaomi“ planuoja išleisti šį telefoną dviejų skirtingų spalvų – vienas būtų pilka, o kitas modelis pasižymėtų pusiau skaidria nugarėle.

Remiantis anksčiau pasirodžiusia informacija, „Xiaomi MI 10 Ultra“ turėtų naudoti AMOLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu, šio flagmano veikimą palaikys 4500 mAh talpos baterija su 100W greituoju įkrovimu, o taip pat ir 55W belaidžiu krovimu. Kaip galime matyti iš pasirodžiusių nugarėlės nuotraukų, „Xiaomi“ naujiena taip pat turės ir NFC palaikymą.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Xiaomi Mi 10 Ultra

Aliexpress