„Xiaomi“ turi blogų naujienų: inovatyvaus produkto šiemet neišvysime, sužinokite kodėl

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-10
„Xiaomi“ turi blogų naujienų: inovatyvaus produkto šiemet neišvysime, sužinokite kodėl
0 Pasidalinimai
201 Peržiūros

Kinijos kompanija „Xiaomi“ pastaruosius keletą metų pasiūlydavo bent vieną „Mi Mix“ serijos išmanųjį telefoną. Kalbos apie naują šios serijos produkto sklido ir šiemet, tačiau kompanijos vadovas Lei Junas paskelbė, jog šiemet inovatyvaus įrenginio neišvysime.

Bendraudamas su „Xiaomi“ gerbėjais, kompanijos vadovas atsakė į tris dažniausiai užduodamus klausimus, o būtent pirmasis klausimas ir buvo susijęs su naujuoju „Xiaomi Mi Mix“ flagmanu. Savo atsakyme, L.Junas pažymėjo, kad yra aktyviai dirbama siekiant sukurti inovatyvų modelį, tačiau tai dar užtruks ir naujo varianto šiemet nepamatysime.

Žinoma, atsakinėjant į klausimus, nebuvo išvengta klausimo ir apie „Mi Mix Alpha“, kuris buvo pristatytas dar praėjusių metų pabaigoje, tačiau taip niekada ir nepasirodė prekyboje. L.Junas teigimu, tai buvo tyrimus objektyvas ir su šiuo modeliu buvo pasiekti tikslai. Ir nors tai įspūdingai atrodantis flagmanas, kuris kelia didžiulį susidomėjimą, tačiau jo gamyba yra labai sudėtinga ir „Xiaomi“ neketina pradėti masinės jo gamybos.

Trečiasis gerbėjų klausimas buvo susijęs su „Xiaomi“ kuriamais „Surge“ procesoriais. Savo atsakyme kompanijos vadovas paminėjo, jog „Xiaomi“ turi tam tikrų problemų su šių lustų kūrimu, tačiau neketina atsisakyti idėjos ir toliau plėtoti savo produkto.

Primename, jog „Xiaomi“ jau rytoj yra suplanavusi dešimtmečio jubiliejaus progai skirtą renginį, kurio metu turėtų būti pristatytas įspūdingiausias šių metų kompanijos flagmanas „Mi 10 Ultra“. Visas naujienas iš šio renginio rasite mūsų portale.


Parašyti komentarą