Kodėl Jūsų išmanusis telefonas kraunasi lėčiau nei įprasta?

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-02-24
0 Pasidalinimai
94 Peržiūros

Tikriausiai kiekvienam iš mūsų yra kilę klausimų kodėl mūsų išmanusis telefonas kraunasi lėčiau nei įprasta ir kas tam gali padaryti neigiamą įtaką. Siūlome pažvelgti į penkias priežastis, kurios gali įtakoti Jūsų išmaniojo įkrovimo spartą.

Pirma priežastis – netinkamas laidas

Dažniausiai pasitaikanti problema, kuri gali įtakoti Jūsų išmaniojo telefono įkrovimo spartą, yra susidėvėję USB kabeliai. Laidus yra itin paprasta sulenkti, susukti ar prispausti kažkuo sunkiu, o tai, be abejonės, daro neigiamą įtaką.

Deja, tačiau kabeliai nėra atsparūs fiziniam kontaktui, o ir pati USB jungtis su laiku susidėvi. Jeigu USB laidas, kurį gavote su savo išmaniuoju telefonu, jau susidėvėjo – pasirūpinkite, jog naujasis kabelis bus kiek įmanoma aukštesnės kokybės. Šioje situacijoje rekomenduojame vengti pačių pigiausių variantų, nes dauguma jų naudoja aliuminį, vietoje vario, todėl jų atsparumas yra gerokai prastesnis.

Antra priežastis – energijos šaltinis

Antroji priežastis, kuri gali įtakoti Jūsų krovimosi spartą – energijos šaltinis. Niekam ne paslaptis, jog išmanusis telefonas krausis gerokai lėčiau jeigu USB laidas bus įjungtas į kompiuterį ar kitą prietaisą.

Nenorint prarasti krovimosi spartos rekomenduojame krauti savo įrenginius tiesiogiai iš rozetės. Tiesa, jeigu krovimosi sparta yra žemesnė nei įprasta – Jūs galimai turite problemų su elektros instaliacija. Tokia problema gali iškilti senos statybos pastatuose, kurie nematė remonto ar rekonstrukcijų jau labai ilgai. Tokiu atveju reikėtų pasinaudoti ir elektriko paslaugomis.

Trečia priežastis – netinkamas įkrovimo blokelis

Ganėtinai dažnai pasitaikanti problema yra ir netinkamas įkrovimo blokelis. Kiekvienas gamintojas su savo telefonu, komplektacijoje, prideda ir vieną, kurį rekomenduotumėme naudoti visuomet kai tik yra galimybė.

Keičiant įkrovimo blokelius, labai dažnai, gali nesutapti įtampa, blokelio galingumas ar srovės stiprumas, o tai turės įtaką įrenginio įkrovimo spartai. Dėl šių priežasčių yra rekomenduojama naudotis originalių įkrovikliu.

Ketvirta priežastis – Jūsų išmanusis telefonas

Turite labai seną ar tiesiog seną išmanųjį telefoną? Atskleisime Jums paslaptį. Tai taip gali turėti įtakos Jūsų įrenginio įkrovimo spartai arba net baterijos tarnavimo laikui.

Naudojantis bet kuriuo išmaniuoju telefonu su laiku prastėja ir baterijos tarnavimo laikas, o jeigu 2019 metais Jūs vis dar naudojat „Samsung Galaxy S2“ ar „iPhone 4“ – tai labai tikėtina, jog Jūsų telefono baterija jau yra atgyvenusi savo. Tokiu atveju Jums reikėtų kreiptis į telefonų taisymo paslaugas teikiančią įmonę ir bent jau atsinaujinti bateriją.

Penkta priežastis – tai Jūs pats

Jeigu galvojate, jog besikraunant telefonui tikrintis „Facebook“ ar kitą programėlę nėra žalinga – tai Jūs klystate. Kiekvienas Jūsų veiksmas reikalauja baterijos energijos, o tai automatiškai prailgina ir krovimosi laiką.

Norint įkrauti savo įrenginį kuo greičiau – galima būtų išjungti įvairiausius ryšio metodus – Wi-Fi, mobilųjį internetą, „Bluetooth“ ar pan. Tai padės Jums kiek sparčiau įkrauti savo įrenginį.


Parašyti komentarą