Labai pigi „AirPods“ alternatyva – ar kiniškos „i12 TWS“ ausinės gali prilygti brangesniam produktui?

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2019-07-08
0 Pasidalinimai
48 Peržiūros

Kinijos rinkoje galima rasti įvairiausių produktų, o tarp jų ir įvairiausių kopijų. Dažniausiai jos nebūna itin kokybiškos ir nė iš tolo neprilygsta originaliam produktui. Tačiau ne retai kinai sukuria ir tikrai dėmesio vertą produktą, kuris gali priminti bet kurį kitą žinomą įrenginį.

Visai neseniai mus pasiekė „i12 TWS“ belaidžiai ausinukai, kurie atrodo kone identiškai kaip „Apple AirPods“, tačiau esminis jų skirtumas – kaina. Šiuos ausinukus dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ galima įsigyti už 28,12 euro, o tam tereikia nuolaidos kodo 3CUPTVEB. Pažvelkime kiek detaliau į jų galimybes.

https://www.youtube.com/watch?v=MYLh3dwO4rY

„i12 TWS“ įkrovimo dėklas tiek savo dydžiu tiek išvaizda beveik nesiskiria nuo populiariųjų „AirPods“. Vienintelis nesunkiai pastebimas skirtumas – sidabrinis sutvirtinimas nugarėlėje. Iš esmės tą patį galima pasakyti ir apie pačius ausinukus – minimalūs dydžio skirtumai ir keletas sunkiai pastebimų dizaino neatitikimų. Šiuos belaidžius ausinukus tikrai labai sudėtinga atskirti nuo originalaus „Apple“ produkto, todėl jeigu ieškote kažko panašaus – bent jau išvaizda jūsų tikrai nenuvils.

Renkantis tokio tipo garso įrenginį labai svarbu, kad jis kuo tvirčiau laikytųsi ausyje ir bent jau man su tuo jokių problemų nekilo. Nors nesu didelis mėgėjas tokio tipo ausinių, tačiau „i12 TWS“ laikosi pakankamai gerai ir leidžia atlikti pakankamai laisvus judesius. Ne ką mažiau svarbu yra garso kokybė, tačiau šioje situacijoje reikėtų išlikti realistais.

Taip, ausinukai atrodo beveik taip pat kaip daugiau nei aštuonis kartus brangesni „Apple AirPods“, tačiau garso kokybe tikrai neprilygsta. „i12 TWS“ groja ganėtinai gerai, bet aš manyčiau, jog juos galėtų rinktis tie kurie mėgsta klausytis įvairius podkastus ir panašaus tipo įrašus. Prieš perkant šiuos ausinukus reikėtų suprasti, jog jų kaina neženkliai viršija 20 eurų, o atsižvelgiant ir į jų tipą, tai stebuklų tikėtis nevertėtų. Tačiau pagirti būtų galima gamintoją dėl patogaus valdymo ir gero baterijos tarnavimo laiko.

Pirmiausia norėčiau pagirti ausinių valdymą. Priklausomai nuo to, kurį ausinuką priliesite, dviem prilietimais galite pagirsinti ar patildyti dainą, o trys paspaudimai – perjungti dainą. Valdymas išties veikia gerai ir labai patogus, nes svarbiausius veiksmus galima atlikti neišsitraukus savo telefono iš kišenės.

Kitas privalumas – baterija. Pilnai įkrauti ausinukai leis mėgautis muzika kiek daugiau nei tris valandas, o įkrovimo dėklas suteiks dar papildomas 12, o gal ir šiek tiek daugiau valandų. Jokių priekaištų šioje srityje neturiu ir dar norėčiau paminėti, jog „i12 TWS“ galima įkrauti ir belaidžiu įkrovikliu. Kaip už mažiau nei 30 eurų sakyčiau visai neblogai, ar ne?

Kiekvieną kartą išbandant tokį pigų produktą, kuris iš esmės yra kažkokio populiaraus įrenginio kopija, iškyla klausimas ar verta jį pirkti. „i12 TWS“ turbūt pirmąsyk nepaliko jokių abejonių – jeigu norite turėti kažką panašaus į „Apple Airpods“ – tai geriausias pasirinkimas. Kone identiškas dizainas, nebloga garso kokybė, gera baterija ir, žinoma, itin žema kaina.

Šiuos ausinukus dabar internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ galima įsigyti už 28,12 euro, o tam tereikia nuolaidos kodo 3CUPTVEB. Tokiu atveju produktas bus siunčiamas iš Italijoje esančio sandėlio, todėl jį gausite daug greičiau nei įprastai. Tiesa, juos galite užsisakyti ir iš Kinijoje esančio sandėlio ir tuomet jie kainuos tik 22,26 euro.


Parašyti komentarą