TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 150 eurų – 2018 gruodis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2018-12-15
0 Pasidalinimai
31 Peržiūros
Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas. Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į paskutinį šiemet, gruodžio mėnesio, išmaniųjų telefonų iki 150 eurų penketuką, kuriame rasite keletą naujų modelių, o tarp geriausių ir švarią „Android“ operacinę sistemą naudojantį „Xiaomi Mi A2 Lite“, kuris sulaukia pakankamai didelio dėmesio ne tik Kinijoje, tačiau ir Europos rinkoje.

„Xiaomi Redmi 6A“

Kinijos gigantė „Xiaomi“ visuomet turi ką pasiūlyti tiems, kurie ieško pigių telefonų, o naujausias jų įrenginys - „Xiaomi Redmi 6A“. Nė 100 eurų nekainuojantis išmanusis telefonas veikia su „MediaTek Helio P22“ procesoriumi su 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės atminties. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7685 limit=5 currency=EUR] 5,45 colių įstrižainės ekranu išsiskiriantis šis biudžetinės klasės išmanusis telefonas taip pat turi dvi kameras - nugarėlėje rasime 13 MPx raiškos, o priekinėje dalyje 5 MPx raiškos jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. „Xiaomi Redmi 6A“ nugarėlėje taip pat rasime ir dvigubą LED blykstę. „Redmi 6A“ modelis veikia su MIUI vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 8.0 Oreo“ operacinę sistemą. Kaip didelį privalumą būtų galima paminėti ir talpią 3000 mAh bateriją. Jeigu domina „Xiaomi Mi 6A“ kainos Lietuvoje - jas galite rasti kaina24.lt portale.

„UMIDIGI A3 Pro“

Norite įsigyti pigų išmanųjį telefoną, kuris būtų itin panašus į „iPhone X“ serijos įrenginį? „Umidigi A3 Pro“ už kiek daugiau nei 110 eurų yra kone identiška „Apple“ produkto kopija, na, bent jau dizaino prasme. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=10416 limit=5 currency=EUR] 5,7 colių įstrižainės ekranu su HD raiška pasižymintis „Umidigi A3 Pro“ veikia su „MediaTek MT6739“ procesoriumi bei turi 3 GB operatyviosios (RAM) bei 32 GB vidinės atminties. Telefonas veikia su „Android 8.1“ operacine sistema, o energija įrenginį aprūpina 3300 mAh talpos baterija. Išmanusis, kaip įprasta, nugarėlėje turi dvigubą kamerą - ją sudaro 12 MPx raiškos ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai su dvigubu LED apšvietimu. Priekinėje telefono dalyje, ekrano išpjovoje, įmontuotas 8 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kuris skirtas asmenukėms.

„Xiaomi Mi A2 Lite“

Kinijos kompanija šiemet pristatė jau ne vieną išmanųjį telefoną, o vienas įdomiausių - „Xiaomi Mi A2 Lite“, kuris yra „Android One“ projekto dalis. 5,84 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška pasižymintis išmanusis yra vienas geriausių pasirinkimų iki 150 eurų. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=8081 limit=5 currency=EUR] Su švaria „Android“ operacine sistema veikiantis „Mi A2 Lite“ turi „Qualcomm Snapdragon 625“ procesorių, kurio stabiliu veikimu rūpinasi 3 GB operatyviosios (RAM) ir 32 GB vidinės atminties. Išmanusis telefonas taip pat turi dvi kameras nugarėlėje, kurias sudaro 12 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje - 5 MPx raiškos vaizdo jutiklis. „Xiaomi Mi A2 Lite“ veikia su 4000 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog šis modelis yra pilnai pritaikytas ir Europos rinkai bei palaiko visus reikiamus 4G ryšio dažnius, todėl juo naudotis be problemų galima ir Lietuvoje. Jeigu domina „Xiaomi Mi A2 Lite“ kainos Lietuvoje - jas galite rasti kaina24.lt portale.

„Oukitel C12 Pro“

Tikriausiai dauguma sutiks, jog šis išmanusis nėra pats geriausias šiame tekste, tačiau jo kaina yra dvigubai žemesnė nei daugumos kitų paminėtų įrenginių. Naujasis „Oukitel“ už maždaug 75 eurus siūlo ganėtinai patrauklų variantą, kurį dabar trumpai ir apžvelgsime. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=10761 limit=5 currency=EUR] Naujasis „Oukitel C12 Pro“ pasižymi 6,18 colių įstrižainės ekranu su ekrano išpjova bei sąlyginai siaurais rėmeliais šonuose. Išmaniojo telefono veikimu rūpinasi „MediaTek MT6739“ procesorius su 2 GB operatyviosios ir 16 GB vidinės atminties. Telefono veikimą taip pat palaiko 3300 mAh talpos baterija. Išmanusis telefonas nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 8 MPx ir 2 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje rasime 5 MPx jutikliu aprūpintą priekinę kamerą. Verta paminėti ir tai, jog „Oukitel C12 Pro“ viduje sukasi „Android 8.1“ operacinės sistemos versija.

„Leagoo M11“

Ir pabaigai, žinoma, pigiausias išmanusis telefonas. Naujasis „Leagoo M11“ kainuoja mažiau nei 80 eurų ir yra pakankamai panašus į populiarųjų „iPhone X“ flagmaną. Tie kurie nori tokio derinio - tai tikrai nebloga opcija. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=10415 limit=5 currency=EUR] 6,18 colių įstrižainės ekranu pasižymintis „Leagoo M11“ veikia su „MediaTek Mt6739“ procesoriumi bei turi 2 GB operatyviosios bei 16 GB vidinės atminties. Žinoma, nugarėlėje taip pat rasime dvigubą kamerą su 8 MPx ir 2 MPx raiškos vaizdo jutikliais. Išmaniojo telefono veikimą palaiko 4000 mAh talpos baterija, o pačiame įrenginyje įdiegta „Android 8.0“ operacinė sistema. Verta paminėti, jog šis itin pigiai kainuojantis „M11“ modelis nugarėlėje turi įtaisytą pirštų antspaudų jutiklį.

Parašyti komentarą