TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2017-12-26
TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 500 JAV dolerių - 2017 gruodis
0 Pasidalinimai
674 Peržiūros

Banggood

Kinijoje gaminami išmanieji telefonai tampa vis populiaresni ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Telefonai.eu kiekvieną mėnesį pateiks geriausių Kinijoje pagamintų išmaniųjų telefonų rinkinukus, kuriuose geriausi telefonai bus suskirstyti pagal kainą. Siūlome pažvelgti į penkis geriausius kiniškus išmaniuosius telefonus, kuriuos gruodžio mėnesį galima įsigyti už mažiau nei 500 JAV dolerių. Penketukas tikriausiai neturėtų Jūsų nustebinti, tačiau keletas įrenginių yra tokių, kurių galbūt dar ir nežinojote anksčiau.

„OnePlus 5T“

OnePlus 5T OnePlus 5T Tikriausiai turėjo būti nesunku atspėti, jog Kinijos startuolio „OnePlus“ naujausias modelis „5T“ bus įtrauktas į šį rinkinuką. Taip, oficialioje parduotuvėje jis kainuoja 600 JAV dolerių, tačiau „Banggood“ jį galima įsigyti už 558 JAV dolerius. Ir tai yra suma už turbūt sparčiausią „Android“ telefoną rinkoje. „OnePlus 5T“ pasižymi 6,01 colių įstrižainės AMOLED ekranu, kuris dengia 80,5% priekinės įrenginio panelės, o pats ekranas pasižymi 18:9 formatu. Įrenginio veikimu rūpinasi „Qualcomm Snapdragon 835“ procesorius su 6 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties. Negalima pamiršti ir to, jog nugarėlėje šis įrenginys turi 16 MPx raiškos pagrindinį vaizdo jutiklį, kurio diafragma yra f/1.7, o šalia jo veikia 20 MPx raiškos jutiklis, kuris padeda kamerai užfiksuoti aukštos kokybės nuotraukos tamsoje. „OnePlus 5T“ veikimą palaiko 3300 mAh talpos baterija, o telefone veikia operacinė sistema pagal „Android 7.1.1“ versiją.

„Xiaomi Mi 6“

Xiaomi Mi 6 Xiaomi Mi 6 Nors naujausias „Xiaomi“ flagmanas ir nesulaukė tokio populiarumo kaip pernykštis, tačiau „Xiaomi Mi 6“ vis tiek yra vienas geriausių išmaniųjų telefonų už maždaug 500 JAV dolerių. Šiuo metu šį išmanųjį telefoną galima įsigyti nuo maždaug 445,99 JAV dolerių, o už tai Jūs gaunate „Qualcomm Snapdragon 835“ procesorių su 6 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės (ROM) atminties. 5,15 colių įstrižainės ekranu pasižymintis „Xiaomi Mi 6“ yra pakankamai kompaktiškas telefonas. Įrenginio nugarėlėje rasime 12 MPx raiškos pagrindinį vaizdo jutiklį, kurio diafragmos dydis – f/1.8, o šalia jo – 12 MPx raiškos antrasis vaizdo jutiklis. Priekinėje šio išmaniojo dalyje rasime namų mygtuką su pirštų antspaudų jutikliu. „Xiaomi Mi 6“ veikimą palaiko 3350 mAh talpos baterija, o pats įrenginys palaiko ir „Qualcomm Quick Charge 3.0“ technologiją. Tiesa, reikėtų žinoti tai, jog šis išmanusis telefonas nepalaiko B20 dažnio, todėl mobilusis internetas Jums gali veikti kiek lėčiau nei įprasta arba jo signalas būti kiek prastesnis.

„Nubia Z17“

Nubia Z17 Nubia Z17 Kinijos kompanijos „ZTE“ dukterinė įmonė „Nubia“ savo vartotojams kuria itin stilingai atrodančius, galingus, tačiau kiek brangokus telefonus. Vienas toks įrenginys – „Nubia Z17“, kurio pigiausią variantą, su 6 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės (ROM) atminties, galima įsigyti už 469,99 JAV dolerių. „Nubia Z17“ pasižymi 5,5 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška ir veikia su „Qualcomm Snapdragon 835“ procesoriumi. Šio išmaniojo telefono veikimą palaiko 3200 mAh talpos baterija. Dėmesio vertos ir šio išmaniojo kameros – nugarėlėje rasime du jutiklius – pagrindinis 23 MPx raiškos, o antrasis pasižymi 12 MPx raiškos vaizdo jutikliu. Verta paminėti ir tai, jog priekinėje dalyje įmontuotas 16 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kuris skirtas asmenukėms.

„Oppo R11s“

Oppo r11s Oppo r11s Išmanusis telefonas su 6,01 įstrižainės AMOLED ekranu, kuris pasižymi Full HD+ raiška ir 18:9 formatu – tai „Oppo R11s“. Iš esmės šis telefonas yra labai panašus į „OnePlus 5T“, tačiau ne toks galingas. Pastarasis veikia su „Qualcomm Snapdragon 660“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties. Pažvelkime į šio išmaniojo telefono kameras. Nugarėlėje įmontuotas pagrindinis 16 MPx raiškos vaizdo jutiklis, kurio diafragmos dydis – f/1.7, o šalia jo – 20MPx raiškos vaizdo jutiklis. „Oppo R11s“ geba filmuoti 4K raiškos vaizdo reportažus. Verta paminėti ir tai, jog priekinėje šio telefono dalyje rasime net 20 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuri skirtas asmenukėms. Išmaniojo telefono veikimą palaiko 3205 mAh talpos baterija su greito įkrovimo funkcija. Tiesa, apie šį įrenginį reikėtų žinoti vieną svarbų dalyką – jis nepalaiko B20 ryšio dažnio, todėl mobilusis 4G internetas Lietuvoje gali veikti kiek prasčiau.

„Honor View 10“

Honor View 10 Honor View 10 Tikriausi visi žinote apie naujausią „Huawei“ flagmaną „Mate 10 Pro“, tačiau ar žinojote, kad gamintojas neseniai išleido labai panašų, tačiau mažiau galingą ir kone dvigubai pigesnį modelį? Taip, naujasis „Honor View 10“ yra gerokai pigesnę kompanijos flagmano versija, kuri veikia su „Kirin 970“ procesoriumi bei turi 4 GB operatyviosios (RAM) bei 64 GB vidinės (ROM) atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. 5,99 colių įstrižainės ekranu pasižymintis įrenginys nugarėlėje turi du vaizdo jutiklius – pirmasis 16 MPx raiškos, o antrasis – 20 MPx raiškos. Priekinėje „Honor View 10“ dalyje rasime 13 MPx raiškos vaizdo jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. Verta paminėti tai, jog šio telefono veikimą palaiko 3750 mAh talpos baterija, o telefone sukasi „Android 8.0“ operacinės sistemos versija.

Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin

Geriausios kainos

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Aliexpress

Gearbest
250€

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo