Praskaidrinkite pandemijos vakarus filmais dideliame ekrane: kokybiškas projektorius šiuo metu kainuoja mažiau nei 200 eurų

Praskaidrinkite pandemijos vakarus filmais dideliame ekrane: kokybiškas projektorius šiuo metu kainuoja mažiau nei 200 eurų

Dėl sparčiai augančio užsikrėtusiųjų skaičiau netrukus vėl galimai bus įvestas vienoks ar kitoks karantinas, kuris daugeliui mūsų tautiečių taps didesne ar mažesne kančia kančia. Sėdėjimas namuose, kartais trumpam išlekiant apsipirkti, iš proto gali išvaryti net ir kantriausią asmenybę. Tačiau šiandien norime pasiūlyti labai paprastą ir ganėtinai nebrangų būdą kiekvieną vakarą paversti nedidele pramoga - filmu dideliame ekrane. Siūlome kokybišką projektorių, kurio kaina neviršija 200 eurų.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą pasirinkę mokesčių išvengiantį „Priority Line” pristatymą, kokybišką 1080p raiškos „VIVIBRIGHT F40” projektorių įsigysite vos už 181,05 euro. (norint mokėti šią kainą, paskutiniame lange reikia nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee”).

Daugiau apie „VIVIBRIGHT F40”

„VIVIBRIGHT F40” dizainą būtų galima apibūdinti kaip nekrentantį į akis. Nors tai nėra pigi juoda dėžutė, eksterjeras sukurtas taip, kad savo vietą rastų bet kokiame interjere. Be to, apatinėje dalyje sumontuotas kojelės mechanizmas leis nesunkiai susireguliuoti norimą rodymo kampą ir aukštį.

Tačiau juk ne dėl išvaizdos įsigyjamas toks daiktas. Ryškiausia, tiesiogine to žodžio prasme, šio produkto žvaigždė yra gerą reputaciją turinčio „BOE” gamintojo pažangios LED technologijos lempa. Jos šviesumas siekia net 4200 liumenų, o raiška - 1920 x 1080p. Jeigu pamanėte, jog panašius skaičius demonstruoja ir jūsų televizorius, pridėsime dar vieną parametrą - 15000:1 kontrasto lygį. Visos šios specifikacijos leis pamiršti senųjų projektorių neryškų vaizdą, būtinybę prieš kiekvieną naudojimą uždangstyti visus langus ir panašius archajiškus dalykus.

Kita vertus, svarbiausias tokio daikto privalumas - itin didelis ekranas. Vaizdo dydį galėsite reguliuoti patys, tačiau esant reikalui vaizdą galėsite padidinti iki 300 colių įstrižainės. Palyginimui, daugelyje namų didžiausio televizoriaus įstrižainė siekia apie 50 colių.

Vis dėlto „VIVIBRIGHT F40” gamintojas kūrė ne tik kaip projektorių, bet kaip tikrą televizoriaus pakaitalą. Jame rasime du galingus 10W galios garsiakalbius, visiems įprastą HDMI, 2 USB, 1 audio ir 1 SPDIF jungtis. Tai leis filmus leisti išorinio atmintuko arba prie projektoriaus prijungti žaidimų konsolę ir suorganizuot mega „FIFA” ar „NBA 2K20” vakarėlį su draugais. Be to, kadangi projektorius ganėtinai lengvas ir negriozdiškas, jį galėsite nusinešti į darbovietės vakarėlį ar konferenciją, ir patogiai žiūrovams pateikti įvairią informaciją.

„VIVIBRIGHT F40” valdomas įprastu nuotolinio valdymo pultu, o jame veikianti operacinė sistema leis rodyti praktiškai bet kokio formato filmus ar nuotraukas.

Pabaigai norėtume paneigti sklandančius gandus, jog projektorių lempos tarnauja daugiausiai porą metų ir yra kur kas mažiau ilgaamžės nei televizorių ekranai. Pažangi „VIVIBRIGHT F40” LED lempos technologija užtikrina, jog net ir kiekvieną dieną naudojant projektorių po 8h, jo lempa tarnaus 17 metų.

Primename, kad paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą pasirinkę mokesčių išvengiantį „Priority Line” pristatymą, kokybišką 1080p raiškos „VIVIBRIGHT F40” projektorių įsigysite vos už 181,05 euro. (norint mokėti šią kainą, paskutiniame lange reikia nuimti varnelę nuo „Shipping Guarantee”). Prekių kiekis ribotas, tad paskubėkite užsisakyti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas