Video

Paaiškėjo naujojo „Samsung“ televizoriaus kaina: už karščiausią bendrovės naujieną teks gerokai patuštinti piniginę

Neseniai pasibaigusioje CES 2023 parodoje Samsung pristatė S95C QD-OLED televizorių.

Paaiškėjo naujojo „Samsung“ televizoriaus kaina: už karščiausią bendrovės naujieną teks gerokai patuštinti piniginę

Neseniai pasibaigusioje CES 2023 parodoje Samsung pristatė S95C QD-OLED televizorių.

Tada įmonė nepaskelbė pardavimų pradžios datos ir kiek prašys už naujieną, tačiau neseniai jos kaina netyčia „išlindo“ oficialioje prekės ženklo svetainėje. Ji pasirodė gana įspūdinga.

Amerikietiškoje įmonės svetainės versijoje televizoriui skirto puslapio kol kas nėra, tačiau paieškos juostoje įvedus modelio prekės kodą krane pasirodo eilutė su jo pavadinimu ir miniatiūra. Jei ten nurodytas skaičius teisingas, įrenginys pirkėjams kainuos beveik 4500 JAV dolerius.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

77 colių „Samsung SC95“ yra naujosios QD-OLED televizorių serijos flagmanas. Jis turi 4K raiškos ekraną, kurio didžiausias ryškumas siekia 2000 cd/m2. TV matricos atnaujinimo dažnis yra ​144 Hz, o atsako laikas – 0,1 ms. Samsung taip pat paskelbė, kad televizorius palaiko AMD FreeSync Premium Pro technologiją bei debesijos paslaugas GeForce Now, Utomik, Xbox ir Amazon Luna.

Televizoriaus korpuse yra tik vienas prievadas, skirtas One Connect šakotuvui – visos kitos jungtys įtaisytos pastarajame įrenginyje. Dėl šios konstrukcijos prietaisą pavyko padaryti labai ploną visame plote. Be kitų modelio savybių, gamintojas atkreipia dėmesį į įprasto vaizdo įrašo konvertavimo į HDR funkciją, taip pat vaizdo ryškumo ir sodrumo optimizavimą naudojant AI algoritmą kiekvienam pikseliui atskirai.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas