„Sony“ pristatė naujus „Bravia XR“ serijos televizorius: gausybė naujienų, tarp kurių ir „Master“ serijos modelis

„Sony“ pristatė naujus „Bravia XR“ serijos televizorius: gausybė naujienų, tarp kurių ir „Master“ serijos modelis

„Sony“ vakar, trečiadienį, pristatė naujus „BRAVIA XR“ televizorių modelius, tarp kurių – „MASTER“ serijos 8K raiškos modelis „Z9K“ ir 4K raiškos modelis „X95K“ su „mini LED“ technologija, „MASTER“ serijos 4K raiškos OLED modeliai „A95K“, „A90K“ ir „A80K“ ir 4K raiškos LED modelis „X90K“.

Naujuosiuose „BRAVIA XR“ televizorių modeliuose naudojamas kognityvinės technologijos procesorius „Cognitive Processor XR“, o įvairūs ekrano apšvietimo valdymo sprendimai siūlo pažangesnį vaizdų ir spalvų atkūrimą bei užtikrina dar labiau įtraukiančią patirtį. Pavyzdžiui, šviesos diodus „mini LED“ naudojančiuose „Z9K“ ir „X95K“ serijos modeliuose panaudota ekrano technologija „XR Backlight Master Drive“, kuri itin tiksliai valdo ekrano apšvietimo zonas ir nepriekaištingai atkuria šviesius ir tamsius gilius atspalvius, taip pat natūralius pustonius.

Tuo metu naujame organinių šviesos diodų OLED serijos „A95K“ modeliuose panaudota „XR Triluminos Max“ ekrano technologija, išsiskirianti milijonais apšviečiamų taškų ir gebėjimu atkurti itin plačią spalvinę gamą.

Naujieji „BRAVIA XR“ serijos OLED televizorių modeliai aprūpinti garso atkūrimo iš ekrano technologija „Acoustic Surface Audio+“, o LED modeliai – „Acoustic Multi-Audio“. Šios technologijos padeda geriau integruoti garso ir vaizdo patyrimą.

„Sony“ televizorių modeliai taip pat turi specialius vaizdo signalo atkūrimo režimus „Netflix Adaptive Calibrated Mode“ ir „BRAVIA CORE Calibrated Mode“, kurie padeda perteikti turinį pagal jo kūrėjų sumanymą. Visi 2022 m. „BRAVIA XR“ modeliai atitinka „Perfect for PlayStation 5“ standartą ir turi žaidimų kompiuteriui PS5 pritaikytų funkcijų.

Be to, visuose naujuose modeliuose yra integruota kamera „BRAVIA CAM“, kuri nustato televizoriaus žiūrovų padėtį patalpoje ir pagal tai parenka atitinkamus vaizdo ir garso parametrus. Ši kamera taip pat įgalina televizoriaus valdymą judesiais, vaizdo pokalbius ar energijos taupymo funkcijas.

Didėjant televizorių ekranams taip pat gali išaugti medžiagų poreikis gamyboje ir energijos suvartojimas eksploatuojant įrenginius. „Sony“ yra įsipareigojus siekti tvarumo tikslų pradedant produktų kūrimu ir baigiant jų naudojimu namuose. Todėl „Sony“ 2022-ųjų televizorių modeliuose naudojamas perdirbtas plastikas „SORPLAS“, kuris leidžia išlaikyti tokias pačias išvaizdos ir tvirtumo charakteristikas ir tuo pačiu sumažinti naujo plastiko naudojimą iki 60 proc. Televizorių pakuotės sumažintos apie 15 proc., jose panaudota iki 90 proc. mažiau rašalo ir 35 proc. mažiau plastiko.

Pagrindinės 2022 m. „BRAVIA XR“ televizorių serijos ypatybės:

„Cognitive Processor XR“: unikalus „Sony“ vaizdo apdorojimo procesorius, kuris atkuria turinį pagal tai, kaip jį gali geriausiai matyti ir girdėti žmogus. Šis vaizdo procesorius atlieka kryžminę vaizdų analizę, juos išgrynina, ypač tas vietas, į kurias yra sutelkiamas žvilgsnis, bei suteikia natūralių, tikroviškų vaizdų patirtį.

„XR Backlight Master Drive“: unikalus „Sony“ zoninio šviesumo reguliavimo algoritmas, kuris pasitelkus „Cognitive Processor XR“ procesorių itin tiksliai valdo milijonus dideliu tankiu išdėstytų šviesos diodų, užtikrinančių išskirtinį šviesumą ir platų spalvų diapazoną įskaitant gilius tamsius atspalvius ir natūralius pustonius.

„Acoustic Surface Audio+“ ir „Acoustic Multi-Audio“: šios technologijos užtikrina, kad ekrane rodomas vaizdas būtų idealiai suderintas su garsu.

„360 Spatial Sound Personalizer“: ši technologija siūlo optimizuotą erdvinio garso patirtį su ant kaklo dėvimu garsiakalbiu „Sony SRS-NS7” ar atitinkamų modelių „Sony“ ausinėmis. Optimalūs garso bangų atkūrimo parametrai parenkami atsižvelgiant net į ausies formą.

„Sony“ garso produktai: naujausi „BRAVIA XR“ serijos televizoriai pritaikyti naudoti kartu su tokiomis „Sony“ garso sistemomis kaip namų kino teatro sistema „HT-A9“ ar garso projektorius „HT-A7000“. Su atitinkamais garso projektoriais naudojant technologiją „360 Spatial Sound Personalizer“, galima sukalibruoti garsą pagal patalpos parametrus ir joje optimaliai išdėstyti virtualius garsiakalbius, atkuriančius erdvinio garso įspūdį. Televizoriuose esanti technologija „Accoustic Center Sync“ televizorių paverčia centriniu garsiakalbiu taip integruodama jį į visą garso sistemą.

„BRAVIA CAM“: ši technologija optimizuoja vaizdo ir garso atkūrimą atsižvelgdama į žiūrovų poziciją patalpoje, taip pat siūlo valdymą gestais, vaizdo pokalbius ir kitų funkcijų. Ji taip pat padeda taupyti energiją – užfiksavus, kad žiūrovai pasitraukė nuo ekrano, sumažinamas jo šviesumas.

„Google TV“: ši paslauga siūlo daugiau kaip 700 tūkst. filmų, laidų, tiesioginių transliacijų ir daugiau prenumeruojamo turinio ir įvairių programėlių.

„Premium Remote“: kokybiško dizaino nuotolinis valdymo pultelis, kurio korpusas pagamintas iš aliuminio, o mygtukai turi apšvietimo funkciją. Be to, pultelyje integruotas garsinis signalas, padedantis lengviau jį rasti. Pultelio paiešką galima aktyvuoti balso komanda televizoriui.

„BRAVIA CORE“: ši programėlė suteiks galimybę peržiūrėti iki 10 filmų per 24 mėn. laikotarpį po „BRAVIA XR“ televizoriaus įsigijimo. „BRAVIA CORE Calibrated Mode“ automatiškai parenka filmų nustatymus, kad jie užtikrintų maksimalų įspūdį žiūrint juos namų aplinkoje.

„Netflix Adaptive Calibrated Mode“: tai atnaujintas režimas, kuris naudoja „Sony“ foninės šviesos jutiklį ir padeda parinkti optimalius ekrano nustatymus atsižvelgiant į aplinką. Tai reiškia, kad „Netflix“ turinys pateikiamas tiksliai taip, kaip numatė jo kūrėjas nepriklausomai nuo patalpos apšvietimo sąlygų.

„Perfect for PlayStation 5“: kartu su „BRAVIA XR“ televizoriumi užtikrinama geriausia žaidimo patirtis – palaikomas HDMI 2.1 standartas ir atkuriama 4K raiška iki 120 kadrų per sekundę sparta.

2022 m. „Sony“ televizorių serijos ir modeliai:


  • „MASTER Series Z9K“ 85 ir 75 colių ekrano įstrižainės 8K raiškos mini LED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, ekrano technologijos „XR Backlight Master Drive“, „XR Triluminos Pro“, „XR Contrast Booster 20“, „X-Anti Reflection“, „X-Wide Angle“, „BRAVIA CORE Calibrated Mode“, erdvinio garso technologija „Acoustic Multi-audio“ ir suderinimas su išoriniu garso projektoriumi, „BRAVIA CAM“ ir „Ambient Optimization Pro“, „Google TV“, valdymo balsu galimybės, premium nuotolinio valdymo pultelis, minimalistinis dizainas, 3 padėčių stovas.

  • „MASTER Series A95K“ 65 ir 55 colių ekrano įstrižainės OLED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, ekrano technologijos „XR OLED Contrast Pro“, „XR Triluminos Max“, naujas OLED (QD-OLED) ekranas, „BRAVIA CORE Calibrated Mode“, erdvinio garso technologija „Acoustic Surface Audio+“ ir suderinamas su išoriniu garso projektoriumi, „BRAVIA CAM“ ir „Ambient Optimization Pro“, „Google TV“, valdymo balsu galimybės, premium nuotolinio valdymo pultelis, 2 žiūrėjimo pozicijos.

  • „X95K“ serijos 85, 75 ir 65 colių ekrano įstrižainės 4K mini LED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, ekrano technologijos „XR Backlight Master Drive“, „XR Triluminos Pro“ ir „XR Contrast Booster 15“, „X-Anti Reflection“, „X-Wide Angle“, „BRAVIA CORE Calibrated Mode“, erdvinio garso technologija „Acoustic Multi-Audio“ ir suderinimas su išoriniu garso projektoriumi, „BRAVIA CAM“ ir „Ambient Optimization Pro“, „Google TV“, valdymo balsu galimybės, premium nuotolinio valdymo pultelis, minimalistinis dizainas, 3 padėčių stovas.

  • „MASTER Series A90K“ 48 ir 42 colių ekrano įstrižainės OLED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, ekrano technologijos „XR OLED Contrast Pro“, „XR Triluminos Pro“, „BRAVIA CORE Calibrated Mode“, erdvinio garso technologija „Acoustic Surface Audio+“ ir suderinamas su išoriniu garso projektoriumi, „BRAVIA CAM“ ir „Ambient Optimization Pro“, „Google TV“, valdymo balsu galimybės, premium nuotolinio valdymo pultelis, 2 padėčių stovas.

  • „A80K“ serijos 77, 65 ir 55 colių ekrano įstrižainės OLED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, ekrano technologijos „XR OLED Contrast Pro“, „XR Triluminos Pro“, „BRAVIA CORE Calibrated Mode“, erdvinio garso technologija „Acoustic Surface Audio+“ ir suderinamas su išoriniu garso projektoriumi, „BRAVIA CAM“ ir „Ambient Optimization Pro“, „Google TV“, nuotolinio valdymo pultelis, minimalistinis dizainas, 3 padėčių stovas.

  • „X90K“ serijos 85, 75, 65 ir 55 colių ekrano įstrižainės 4K LED modeliai: procesorius „Cognitive Processor XR“, ekrano technologijos „Full Array LED“, „XR Triluminos Pro“ ir „XR Contrast Booster 10“, „BRAVIA CORE Calibrated Mode“, erdvinio garso technologija „Acoustic Multi-Audio“ ir suderinamas su išoriniu garso projektoriumi, „BRAVIA CAM“ ir „Ambient Optimization Pro“, „Google TV“, nuotolinio valdymo pultelis, minimalistinis dizainas, 3 padėčių stovas.

  • „X85K“ serijos 85, 75, 65, 55, 50 ir 43 colių ekrano įstrižainės 4K LED modeliai: procesorius „4K HDR Processor X1”, ekrano technologija „4K X-Reality PRO”, 100 Hz ekrano dažnis, „Triluminos Pro“, garsiakalbiai „X-Balanced“, „BRAVIA CAM“ ir „Ambient Optimization Pro“, „Google TV“, nuotolinio valdymo pultelis, 2 padėčių stovas.

  • „X80K“ serijos 75, 65, 55, 50 ir 43 colių ekrano įstrižainės 4K LED modeliai: procesorius „4K HDR Processor X1”, ekrano technologija „4K X-Reality PRO”, „Triluminos Pro“, garsiakalbiai „X-Balanced“, „BRAVIA CAM“ ir „Ambient Optimization Pro“, „Google TV“, nuotolinio valdymo pultelis, 2 padėčių stovas.

    Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį neatsakome.

Rekomenduojame peržiūrėti

Komentarai 0

Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas