Dar du puikūs žaidimai yra dalinami nemokamai „Epic Store“ iki kitos savaitės vidurio

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-09-11
Dar du puikūs žaidimai yra dalinami nemokamai „Epic Store“ iki kitos savaitės vidurio
0 Pasidalinimai
1925 Peržiūros

Kiekvieną savaitę, kaip jau yra įprasta „Epic Store“ duoda net du nemokamus žaidimus. Dažniausiai jie pasirodo parduotuvėje ketvirtadieniais arba penktadieniais. Šią savaitę nemokamai galite pasiimti traukinių simuliatorių „Railway Empire“ ir kitą indie žanro žaidimą „Where the Water Tastes Like Wine“. Abu šie projektai buvo labai teigiamai priimti ir įvertinti, o nuo šios savaitės jie yra visiškai nemokami „Epic Games“ elektroninėje parduotuvėje. Dabar trumpai papasakosime apie juos:

„Railway Empire“ yra strateginis žaidimas ir kaip jau suprantama iš pavadinimo, kad bus kuriama nauja geležinkelio imperija. Veiksmas vyksta 19 amžiaus pirmoje pusėje, kai po truputį yra užkariaujamas naujasis pasaulis, tai yra negyvenamos Šiaurės Amerikos vietovės. Na tai nėra „AAA“ kalibro žaidimas, tačiau jame yra net 40 istoriškai paremtų ir tikroviškų traukinių modelių. Be to tai yra turbūt pats geriausias ir tikroviškiausias traukinių simuliatorius šiuo metu.

„Where the Water Tastes Like Wine“ žaidėjams leis nukeliauti į didžiosios depresijos laikų Jungtines Amerikos Valstijas. Istorijų pasakojimu paremtas indie žanro žaidimas šiuo metu „Steam“ platformoje yra vertinamas net 9 iš 10 balų. Progresuojant bus sutinkami nauji ir unikalūs veikėjai su savomis istorijomis. Visos istorijos veiks kaip žaidimo valiuta, kuria reikės dalintis su kitais veikėjais, kurie leis toliau vystytis veiksmui. Na tai tikrai nėra, kokia šaudyklė po kurios net raibsta akyse ir širdis daužosi kaip pakvaišusi, o labiau ramus ir susimastyti priverčiantis projektas.

Abu šie puikūs indie žanro žaidimai šiuo metu yra nemokami „Epic Games Store“ platformoje. Tačiau reikia paskubėti, nes juos pasiimti bus galima tik iki rugsėjo 17 dienos, kai bus pridėti kiti nemokami projektai. Šiuo metu jau  yra žinomas, kad vienas iš jų bus „Stick it to the Man“. Na, o šią savaitės žaidimai yra tikrai originalūs, su unikalia istorija ir bus prieinami tik iki kito ketvirtadienio.


Parašyti komentarą