Dar vienas kirtis senų „Windows“ naudotojams: vienas populiariausių žaidimų taps neprieinamas daugeliui, aiškios ir to priežastys

Lukas Snarskis

2023-03-12, 08:40

0 komentarų

Niekam tikriausiai ne paslaptis, jog „Fortnite“ yra vienas populiariausių žaidimų. Milžiniško populiarumo sulaukęs šedevras yra mėgiamas daugelio – nuo jaunimo iki vyresnių asmenų, tačiau netrukus jis gali būti neprieinamas daliai norinčių.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Dar vienas kirtis senų „Windows“ naudotojams: vienas populiariausių žaidimų taps neprieinamas daugeliui, aiškios ir to priežastys

2017 metais išleistas „Fortnite“ yra nuolat atnaujinimas, taip žaidėjams suteikiant vis daugiau galimybių, o tuo pačiu ir pasiūlant tam tikrų naujovių. Bene populiariausias tokio tipo žaidimas auga su kiekvienais metais, o dėl šios priežasties auga ir technikos, kuri reikalinga jam žaisti reikalavimai. Dabar blogų naujienų sulaukė senų „Windows“ operacinių sistemų vartotojai.

„Epic Games“ išleido paskutinį „Fortnite“ atnaujinimą, kuris skirtas „Windows 7“ ir „Windows 8“ operacinių sistemų versijoms bei nutraukia jų palaikymą. Apie tokius pokyčius kūrėjai skelbė ir anksčiau, tačiau dabar tai įsigalioja oficialiai. Bendrovė paaiškino, kad senesnėse operacinėse sistemose, tokiose kaip „Windows 7“ ir „Windows 8“, didėja saugumo spragų rizika, o taip pat yra sudėtinga pasiūlyti moderniausius sprendimus.

Jeigu žaidžiate šį žaidimą – rekomenduojame kuo greičiau atsinaujinti savo operacinę sistemą, o tai padėti padaryti gali ir mūsų partneriai „WhoKeys.com“, kur šiuo metu galima įsigyti „Windows 10“ ar „Windows 11“ operacinių sistemų registracijos kodus už itin žemą kainą. Siūlome peržiūrėti žemiau pateikiamus pasiūlymus:

„Windows 7“ ir „Windows 8“ naudotojams nuo šiol nepavyks gauti jokių „Fortnite“ atnaujinimų, o taip pat nebeveiks ir žaidime esanti parduotuvė. Tai reiškia, jog senų „Windows“ operacinių sistemų naudotojai nebeturės galimybės išbandyti naujausių žaidimo galimybių. Kaip jau minėjome, norint ir toliau mėgautis šiuo žaidimu – rekomenduojame įsidiegti bent jau „Windows 10“ operacinės sistemos versiją.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas