Daugiau nei penkerius metus trukęs laukimas artėja link pabaigos: „Fortnite“ sulauks ilgai laukto atnaujinimo, debiutas jau netrukus

Niekam tikriausiai ne paslaptis, jog „Fortnite“ yra vienas populiariausių žaidimų. Nepaisant populiarumo, daugelis stebisi, kad šis šedevras neturi pirmo asmens šaudyklėms įprasto vaizdo. Tačiau tai netrukus gali pasikeisti.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Daugiau nei penkerius metus trukęs laukimas artėja link pabaigos: „Fortnite“ sulauks ilgai laukto atnaujinimo, debiutas jau netrukus

Nors „Epic Games“ puikiai žino kaip sukurti pirmo asmens šaudykles, o tarp jų kūrinių galima rasti tokius vardus kaip „Unreal“ ar „Unreal Tournaments“, tačiau „Fortnite“ tokios galimybės nėra. Tačiau naujausi pranešimai rodo, jog ši situacija gali netrukus pasikeisti, o tai atskleidžia šio kultinio žaidimo kodas.

Socialiniame tinkle „Twitter“ pasirodė „HYPEX“ pranešimas, kuriame teigiama, jog pirmojo asmens vaizdas „Fortnite“ žaidime atsiras jau nuo kito sezono. Šiuo metu žaidimas artėja link ketvirto skyriaus pirmo sezono pabaigos, kas turėtų įvykti jau kovo 8 dieną. Antrojo sezono startas numatytas kovo 9 dieną, o tai reiškia, jog daugelio ilgai lauktas atnaujinimas pasirodys jau visai netrukus.

Verta pastebėti, jog daugelis kitų tokio tipo žaidimų, tarp jų „Call of Duty Warzone“, „Apex Legends“ ar PUBG, turi pirmojo asmens vaizdo palaikymą. Kaip bebūtų, „Fortnite“ gerbėjams laukti liko nebedaug, o karščiausias naujienas jie turėtų išvysti jau už keleto dienų. Tiesa, ši informacija nėra patvirtinta oficialiai.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas