„Fortnite“ žaidėjai gali sulaukti netikėtų naujienų: „Epic Games“ vadovas pasidalino mįslinga žinute, kuri patiks „iPhone“ savininkams

Lukas Snarskis

2023-01-07, 07:40 (atnaujinta 2023-03-06, 22:32)

0 komentarų

Itin populiarus vaizdo žaidimas „Fortnite“ jau ne vieneri metai yra prieinamas ne visiems. Dėl konflikto su JAV technologijų milžine „Apple“ – „Epic Games“ šedevras jau daugiau nei tris metus neprieinamas „iPhone“ išmaniuose telefonuose.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Fortnite“ žaidėjai gali sulaukti netikėtų naujienų: „Epic Games“ vadovas pasidalino mįslinga žinute, kuri patiks „iPhone“ savininkams

Situacija netrukus gali pasikeisti. 2023 metai gali tapti lūžio metai, o „Fortnite“ gali pagaliau sugrįžti į „iPhone“ išmaniuosius telefonus. Niekam ne paslaptis, jog „Epic“ praranda nemažą žaidėjų dalį, o šio kultiniu jau tapusio žaidimo sugrįžimas į „iPhone“ būtų puikios naujienos ne tik kūrėjams, bet ir žaidimo gerbėjams.

Dar prieš naujus metus, socialiniame tinkle „Twitter“ mįslinga žinute pasidalino „Epic Games“ vadovas Timas Sweeney, kuris pasidalino įrašu, skelbiančiu, jog „kitąmet iOS!“. Ir nors šioje žinutėje nėra minimas „Fortnite“, tačiau daugelis net neabejoja, kad šneka vyksta būtent apie šį „Battle Royale“ žaidimą.

Priminsime, jog „Apple“ pastarąjį žaidimą iš „App Store“ programėlių parduotuvės pašalino dar 2020 metais. Pašalinimo priežastis buvo „Epic Games“ bandymas apeiti komisinių mokėjimą „Apple“ už pirkinius žaidime. „Fortnite“ siūlė savo atsiskaitymo sistemą, o tai pažeidžia „App Store“ vidaus taisykles. Vėliau šis konfliktas persikėlė į JAV teismus.

Dar 2021 metų rugsėjį buvo priimtas sprendimas, kuris paliko abi puses nepatenkintas, nes „Fortnite“ kūrėjai nesugebėjo įrodyti, kad JAV milžinė sukuria monopolį, tačiau buvo nustatyta, kad „App Store“ taikomas 30 proc. komisinis mokestis pažeidžia programėlių kūrėjų teises.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas