Legendinės GTA atnaujinimo belaukiant: naujausia dalis išlaikys daugelio pamėgtą režimą

„Grand Theft Auto 6“ yra turbūt laukiamiausias, tačiau ir labiausiai paslaptimis apipintas naujausias „Rockstar Games“ projektas. Praėjo daugiau nei dveji metai nuo paskutinio studijos žaidimo, tai yra „Red Dead Redemption 2“, ir panašu, kad greitu metu turėtų pasirodyti pirmosios žinios apie „GTA 6“. Vis dėlto studija šiuo metu beveik nekomentuoja įvairiausių teorijų ir spekuliacijų iš fanų bei ekspertų pusės.

Šiuo metu yra žinoma, kad kitų metų antroje pusėje pasirodys patobulintas „GTA 5“ variantas, skirtas naujos kartos konsolėms. Tiesa, kalbant apie naujausią žaidimo versiją, entuziastų bendruomenėje prasidėjo diskusija, ar yra realu tikėtis, kad „Grand Theft Auto 6“ turės nemokamą internetinį režimą, kaip dabartinis „GTA Online“? Visgi, atsakymo kol kas nėra, tačiau įvairių gandų pasirodo ir daugiau.

Vienas iš jų buvo tas, kad „GTA 6“ žaidime nebebus vieno žaidėjo (angl. single player) režimo. „GTA 6“ kūrėjai kalbėjo su „GQ Magazine“ ir atsakė, kad žaidime bus ne tik daugelio žaidėjų režimas (angl. multiplayer) tinkle, bet bus pridėta daug elementų ir vieno žaidėjo režime. Norint padaryti pareiškimą dar aiškesniu Tarek Hamand, vieno iš „GTA 6“ kūrėjų, buvo tiesiai paklausa ar būsimame žaidime bus pasiūlytas istorijos režimas ir jis atsakė: „būtinai“.

Tai reiškia, kad GTA serijos fanai gali jaustis ramiau ir pasirodžius „GTA 6“ galės išgyventi naują žaidimo istoriją. Gaila, bet iki šiol nėra aišku kada bus išleidžiamas „GTA 6“ žaidimas. Tą gali žinoti tik patys „Rockstar“. Reikėtų paminėti, kad praėjusią savaitę paaiškėjo, jog „Rockstar“ pradėjo ieškoti žaidimo testuotojų. Manoma, kad bus bandomas „GTA 6“ žaidimas, tad jo išleidimas gali būti ne už kalnų.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas