Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

„Microsoft“ planuoja performuoti „Bethesda“: keisis „Fallout”, „Doom” ir kitų žaidimų valdytojas

„Microsoft“ planuoja performuoti „Bethesda“: keisis „Fallout”, „Doom” ir kitų žaidimų valdytojas

Rokas Gaidys

2021-02-11, 17:21

Dar pernai rugsėjį „Microsoft“ paskelbė, kad už rekordinę sumą, tai yra 7,5 milijardo dolerių įsigijo „ZeniMax Media“, o tai reiškia, kad „Bethesda Softworks“, „Arkane Studios“, „iD Software“ ir dar keletas smulkesnių nusileido po Amerikos technologijų milžinės sparnu. Tai yra didžiausias tokio pobūdžio pirkinys per visą vaizdo žaidimų istoriją, tačiau jis dar neįsigalioja iki tol, kol jį oficialiai patvirtins „Europos Sąjungos“ komisija.

Dar prieš kurį laiką „Microsoft“ užpildė reikalingą prašymą „ZeniMax“ įsigijimui, kuris vėliausiai bus svarstomas kovo 5-tą dieną. Viešai prieiname dokumente yra skelbiama, kad su pastarąja studija bus pasielgta netikėtai. Iš jos bus suformuota visiškai nauja divizija/studija/įmonė „Vault“, kuri ir apjungs visas „ZeniMax“ dukterines bendroves, o per ją bus ir atliekamas „Behesda“ įsigijimas. Tai reiškia, kad „Doom“, „The Elder Scrolls“, „Fallout“ ir kiti jos projektai bus ne tiesiogiai valdomi „Microsoft“, o naujai sukurto vieneto „Vault“. Šiuo metu panašiai elgiasi „Take-Two“, kuriems priklauso „Rockstar Games“, „2K“ ir „Private Division“.

Xbox-Bethesda

Dar spalį „Xbox“ vadovas P. Spencer teigė, kad šis pirkinys yra ne paskutinis, o jų planuose yra dar ne vienos žaidimų studijos įsigijimas. „Microsoft“ planuoja ir toliau didinti kūrėjų skaičių tam, kad ir toliau būti užtikrintas stabilus „Xbox Game Pass“ augimas bei visos prenumeratos ateitis, kuri yra labai priklausoma nuo pastoviai atnaujinamo turinio. Nuo pat „ZeniMax“ įsigijimo prasidėjo diskusijos apie būsimąjį „Microsoft“ pirkimą, nes panašu, kad jie nesustos ties „Bethesda“.

microsoft-studios-1060x596

Tikriausiai prie naujojo junginio „Vault“ bus pridėtos ir kitos studijos, kurias „Microsoft“ planuoja įsigyti ateityje. Paskutiniais duomenimis jie svarstė apie „Borderlands“ kūrėjų „Gearbox Software“ įsigijimą, tačiau juos aplenkė „Embracer Group“. Taip pat šiuo metu sklando kalbos, kad jie svarsto apie „Bungie“- studijos, kuriai priklauso „Destiny“ ir net keleto smulkesnių Japonijos vaizdo žaidimo įmonių, tokių kaip „Sega“ įsigijimą.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas