Žaidimai

„Xbox“ konsolių turėtojams – išskirtinis pasiūlymas: dabar su „PC Game Pass“ galima nemokamai gauti „Redfall“ ir pasikviesti penkis draugus

„Xbox“ pristatė „PC Game Pass“ kvietimų draugams“ pasiūlymą esamiems „PC Game Pass“ nariams – dabar jie penkiems draugams gali suteikti nemokamą 14 dienų „PC Game Pass“ bandomąją versiją. Šis pasiūlymas pasirodė kartu su „Redfall“ žaidimu, kurį nuo šiol galima įsigyti su „PC Game Pass“.

„Xbox“ konsolių turėtojams – išskirtinis pasiūlymas: dabar su „PC Game Pass“ galima nemokamai gauti „Redfall“ ir pasikviesti penkis draugus

Kvietimus draugams nariai gali lengvai rasti „Game Pass“ pagrindiniame ekrane. Norėdami pasidalinti kvietimais, tereikia spustelėti mygtuką „Give PC Game Pass“. Išsamesnę informaciją apie „Xbox Game Pass“ pasiūlymą draugams rasite „Xbox Wire“ čia.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„PC Game Pass“ Lietuvoje pradėjo veikti prieš keletą savaičių ir suteikia nariams prieigą prie šimtų „Windows“ žaidimų bibliotekos per „Xbox“ programą asmeniniuose kompiuteriuose.

„PC Game Pass“ bibliotekoje jau pirmąją išleidimo dieną atsiranda naujų „Xbox Game Studios“ leidinių, įskaitant ką tik pasirodžiusį „Arkane Austin“ žaidimą „Redfall“. Prisijunkite ir pakvieskite draugus!

„Redfall“ – tai atviro pasaulio, vieno žaidėjo ir kooperacinis FPS žaidimas iš „Arkane Austin“, apdovanojimus pelniusios komandos, sukūrusios „Prey“ ir „Dishonored“. „Arkane“ tęsia kruopščiai sukurtą pasaulių ir įtraukiančių simuliakrų tradiciją ir „Redfall“ perkelia studijai būdingą žaidimo procesą į šią istorijos veiksmo šaudyklę. Žaiskite ją dabar su „PC Game Pass“!

Be to, „PC Game Pass“ taip pat apima kultinių „Bethesda“ žaidimų biblioteką, „EA Play“ narystę ir suteikia tik nariams skirtų privilegijų „Riot Games“, pavyzdžiui, „League of Legends“ ir „Valorant“. Nariai gali žaisti tokius žaidimus kaip „Forza Horizon 5“, „Sea of Thieves“, „Grounded“, „Age of Empires IV“, „FIFA 22“, „Minecraft Legends“ ir kitus nuolat pridedamus naujus žaidimus, įskaitant rugsėjo 6 d. pasirodysiantį „Starfield“.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas