Geros naujienos „Xbox“ konsolių savininkams: „PC Game Pass“ paslauga oficialiai pradedama teikti ir Lietuvoje!

Geros naujienos „Xbox“ konsolių savininkams: „PC Game Pass“ paslauga oficialiai pradedama teikti ir Lietuvoje!

Žaidėjai gali prisijungti prie „PC Game Pass“ ir iš karto gauti prieigą prie šimtų aukštos kokybės kompiuterinių žaidimų „Windows“ sistemoje, įskaitant naujus „Xbox Game Studios“ leidinius nuo pat pirmosios dienos – kultinius „Bethesda“ žaidimus, „EA Play“ narystę ir „Riot“ žaidimuose tik nariams teikiamus privalumus. Nauji žaidimai, kuriuos netrukus bus galima įsigyti su „PC Game Pass“, yra „Minecraft Legends“ (balandžio 18 d.), „Redfall“ (gegužės 2 d.) ir kt.

„PC Game Pass“ galima įsigyti Lietuvoje už 9,99 eurus per mėnesį. Nauji nariai, norintys prisijungti prie „PC Game Pass“, gali apsilankyti svetainėje xbox.com/pcgamepass ir sužinoti daugiau detalių, kaip užsiregistruoti.

Švenčiant šios programos pradžią, naujiems nariams Lietuvoje ribotą laiką bus taikomas specialus sveikinimo pasiūlymas „3 mėnesiai už 1 Eur“. Tie, kurie dalyvavo mūsų „Insider" programoje, gaus du nemokamus „PC Game Pass" narystės mėnesius be jokių papildomų veiksmų kaip padėką už tai, kad padėjote mums įgauti patirties ir buvote vieni pirmųjų „PC Game Pass" narių Lietuvoje. Artimiausiomis dienomis tai bus galima padaryti tiesiogiai narių paskyrose.

„Xbox“ yra įsipareigojusi plėsti žaidimų ir bendruomeniškumo smagumą visiems. Džiaugiamės, kad „PC Game Pass“ dabar prieinama žaidėjams iš 86 pasaulio šalių, kad jie galėtų žaisti šimtus žaidimų kartu su draugais ir šeimomis.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas