Europos futbolo čempionatą stebėkite su aukščiausios klasės garsu: „Redmi“ sukurta garso kolonėlė dabar kainuoja vos 40,91 eurus, nepraleiskite progos įsigyti!

Partnerio turinys

2024-06-26, 14:55

0 komentarų

Daugelis mūsų televizorių įsijungiame vis rečiau, kadangi įpratome daugiau laiko praleisti žiūrėdami „YouTube” ar „Netflix” mobiliuosiuose įrenginiuose. Tačiau televizoriai atsisako iškeliauti iš mūsų namų, paprasčiausiai juos įsijungiame tik ypatingesnėmis progomis - vykstant svarbioms krepšinio rungtynėms, norėdami pasižiūrėti gerą filmą ar susitikę su draugais pažaisti NBA arba kokio kito konsolės žaidimo.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Europos futbolo čempionatą stebėkite su aukščiausios klasės garsu: „Redmi“ sukurta garso kolonėlė dabar kainuoja vos 40,91 eurus, nepraleiskite progos įsigyti!

Šiomis ypatingomis akimirkomis itin svarbu tampa turinio kokybė, o prastas mažų televizoriaus garsiakalbių skleidžiamas garsas yra paskutinis dalykas, apie kurį norime galvoti. Dėl šios priežasties savo skaitytojams nusprendėme pasiūlyti tai, kas kiekvieną svetainę pavers kino sale.

Internetinėje parduotuvėje „Cafago“ dabar galima įsigyti „Redmi TV Soundbar“ garso kolonėlę, kurios kaina siekia vos 40,91 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, kas garantuos greitą pristatymą.

Kurdama „Redmi TV Soundbar ” kompanija stengėsi jo dizainą pritaikyti kiekvienam interjerui, todėl pasirinko vengti ryškių spalvų ar ekstravagantiškų sprendimų. „Redmi” televizoriaus garsiakalbis nudažytas universalia juoda spalva ir nekrenta į akis. Ilgo kampuoto volelio forma leidžia prietaisą padėti ant televizoriaus stalelio arba pritvirtinti prie sienos.

Pastarajam naudojimo scenarijui labai pasitarnauja faktas, kad „Redmi TV Soundbar ” palaiko „Bluetooth 5.0“ ryšio technologiją, kuri leidžia garsiakalbį su televizoriumi sujungti be jokių laidų. Na, o jei nuspręstumėte pasitelkti laidus, būsite patenkintas, jog prireiks tik vieno S/PDIF ar AUX kabelio. Toks paprastas sujungimo būdas leis svetainėje nesukurti laidų raizgalynės ir išlaikyti estetišką vaizdą. Gamintojas taip pat suteikia galimybę sujungimui su televizoriumi naudoti optinę ar net AV jungtį.

Kalbant apie garsą, pirmu smuiku groja faktas, jog „Redmi TV Soundbar” montuojami 2 pilno dažnio garsiakalbiai bei naudojamas „Redmi“ sukurtas akustinis algoritmas, kuris suteiks stulbinantį kino teatro garso efektą. Net sunku suvokti, kaip gamintojui pavyko pasiūlyti šį daiktą už mažiau nei 50 eurų. Konkuruoti galintys kitų prekės ženklų gaminiai kainuoja mažiausiai dvigubai ar net trigubai brangiau. Taip pat galima paminėti patogų valdymą viršutinėje dalyje išdėstytais mygtukais.

Kaip jau minėjome, šią garso kolonėlę, kurios kaina siekia vos 40,91 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti ir tai, jog įrenginys atkeliauja iš Vokietijoje esančio sandėlio, kas garantuos greitą pristatymą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas