Audio

Ieškantiems belaidžių ausinukų – kosminis pasiūlymas: puikiai internautų vertinimas produktas dabar parduodamas už juoką keliančią kainą

Jeigu domitės išmaniųjų telefonų rinka, greičiausiai pastebėjote, jog greičiausiai tobulėja ne aukščiausios klasės modeliai, o biudžetinio ir vidutinio kainų segmento atstovai, kasmet pasiūlantys revoliucinių technologijų už tą pačią mažą kainą.

Ieškantiems belaidžių ausinukų – kosminis pasiūlymas: puikiai internautų vertinimas produktas dabar parduodamas už juoką keliančią kainą

Panaši situacija ir audio produktų rinkoje, o geriausias to pavyzdys – „Lenovo LP40“ belaidžiai ausinukai. Dabar šį įrenginį „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje galima įsigyti vos už 11,89 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

„Lenovo LP40“ belaidžiai ausinukai

Verta pastebėti, jog šiuos „Lenovo“ belaidžius ausinukus įsigijo jau daugiau nei 10 tūkst. internautų. „LP 40“ modelio įvertinimas „Aliexpress“ platformoje siekia 4,5 žvaigždutės iš penkių galimų, o iš viso yra parašytos net 3 165 apžvalgos. Akivaizdu, kad tai ne tik itin pigus, bet ir dėmesio vertas produktas.

Visų pirma, šį nebrangų „Lenovo“ produktą galite pasirinkti tarp juodos arba baltos spalvų. Ištraukę ausinukus netruksime pastebėti, jog jie turi labai neilgą ir estetiškai atrodantį kotelį, o bendras vaizdas neabejotinai priims itin populiarų „Apple“ variantą.

Gamintoją galima pagirti už tai, jog jis nepataupė naujojo Bluetooth 5.0 standarto mikroschemai, todėl ryšys su telefonu ar kompiuteriu bus dar patikimesnis bei tam bus sunaudojama mažiau energijos.

Skelbiama, kad šie „Lenovo“ ausinukai turi 40 mAh talpos baterijas, o įkrovimo dėkliukas pasižymi papildoma 300 mAh talpos baterija. Tai turėtų leisti mėgautis muzika net 12 valandų. Nors šis produktas ir labai pigus, tačiau didžiulis privalumas yra ir USB-C įkrovimo lizdas, kas leis Jums atsikratyti senos kartos laidų, o įkrovimas vyks gerokai sparčiau.

Kaip jau minėjome, „Aliexpress“ internetinėje parduotuvėje šiuos belaidžius ausinukus galima įsigyti vos už 11,89 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

atnaujinta 2023-08-02, 17:28

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas