Jau galima įsigyti naujuosius „Realme“ belaidžius ausinukus: „Realme Air6 Pro“ modelis dabar parduodamas už ypatingai žemą kainą, pateikiamas specialus nuolaidos kodas

Partnerio turinys

2024-06-27, 14:55

0 komentarų

Šiais laikais internete gali rasti pačių įvairiausių dalykų. Daugelis mūsų internetu perką ne tik maisto produktus, bet ir elektroniką. Niekam ne paslaptis, jog kiniškos parduotuvės dažnai siūlo žemesnę kainą nei Lietuvos pardavėjai.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Jau galima įsigyti naujuosius „Realme“ belaidžius ausinukus: „Realme Air6 Pro“ modelis dabar parduodamas už ypatingai žemą kainą, pateikiamas specialus nuolaidos kodas

Italijoje įvykusiame pristatyme „Realme“ atstovai pademonstravo ir daugiau produktų, kurie skirti Europos rinkai. Mes jau rašėme apie „Realme GT 6T“ išmanųjį telefoną. Renginio metu buvo pademonstruoti ir nauji belaidžiai ausinukai – tai „Buds Air6“ ir „Realme Buds Air6 Pro“.

Mūsų partnerių „Banggood“ internetinėje parduotuvėje dabar galite įsigyti naujuosius „Buds Air6 Pro“ belaidžius ausinukus, o jų kaina siekia tik 66,35 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia ir prieš atsiskaitant nurodykite nuolaidos kodą BGREUPRME2.

Naujieji „Realme Buds Air6 Pro“ ausinukai aprūpinti dvigubais garsiakalbiais. Čia įmontuoti 11 mm žemųjų dažnių garsiakalbius ir 6 mm aukštųjų dažnių garsiakalbius ir palaiko didelės bitų spartos LDAC kodeką.

Ši „Realme“ naujiena taip pat palaiko „Hi-Res“ garsą su LDAC, o taip pat ir aktyvų triukšmo slopinimą (ANC). Belaidžiai ausinukai aprūpinti ir IP55 sertifikatu, kas rodo atsparumą dulkėms ir nedideliam kiekiui vandens.

„Realme Buds Air6 Pro“ pasiūlys maždaug 7,5 valandas muzikos klausymosi su ANC funkcija, o bendra grojimo trukmė, įskaitant ir įkrovimo dėkliuką – 40 valandų. Sklandžią sąsają su jūsų telefonu užtikrins „Bluetooth 5.3“ belaidžio ryšio technologija.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas