Kosmosas, o ne kolonėlė, kurią privalo turėti kiekvienas: aukščiausios kokybės garsiakalbis su įspūdingomis RGB šviesomis ir už mažiau nei 30€, nepraleiskite progos!

Partnerio turinys

2023-03-05, 15:05

4 komentarai (-ų)

Jeigu turite nešiojamą kompiuterį, labai didelė tikimybė, jog susiduriate su viena erzinančia problema. Vakare išsiverdate arbatos, pasiimate užkandžių ir internete susirandate puikų filmą. Nuo pirmų minučių pradedate grožėtis nuostabiomis filmo scenomis, tačiau vos pagrindiniams veikėjams pradėjus kalbėti susiraukiate. Taip, jūsų ausis suerzino lyg iš po žemių sklindantis garsas.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Kosmosas, o ne kolonėlė, kurią privalo turėti kiekvienas: aukščiausios kokybės garsiakalbis su įspūdingomis RGB šviesomis ir už mažiau nei 30€, nepraleiskite progos!

Dėl to neabejotinai kaltas kompiuterio gamintojas, nusprendęs sumontuoti skardines vietoje garsiakalbių ir taip į savo kišenę susižerti tuos kelis papildomus eurus. Laimė, mūsų partneriai „Hekka“ turi pasiūlymą, kurio praleisti tiesiog negalima, o jis išspręs šią problemą. Dabar galite įsigyti itin stilingą garso kolonėlę, kurios kaina siekia vos 26,58 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

„BT-601“ belaidė garso kolonėlė su RGB šviesomis

Nors „BT-601” yra nebrangus produktas, to tikrai nebūtų įmanoma pasakyti iš jo išvaizdos. Prietaiso rėmas padengtas tamsiai pilka spalva, kuri suteikia prabangos pojūtį, o priekinė dalis padengta paviršiumi su RGB šviesomis. Ir tai nėra tik graži dekoracija. Pasirodo, šios šviesos reaguoja į garsą ir kinta, prisitaikant prie jo. Taip jūsų filmų žiūrėjimo patirtis gali būti pakelta į visiškai kitą lygį.

Kadangi gamintojas „BT-601” specialiai pritaikė kompiuteriams ir televizoriams, itin daug dėmesio buvo skirta jo formai. Žemas ilgas korpusas leis jam patogiai įsitaisyti ant televizoriaus staliuko ar po kompiuterio monitoriumi ant rašomojo stalo - jis neužims daug vietos ir puikiai derės bet kokiame interjere.

Kalbant apie veikimą, „BT-601” atveju jis yra maksimaliai paprastas. Kadangi dauguma žmonių šį garsiakalbį naudos filmų ar „YouTube” klipų peržiūrai, šios garso kolonėlės sujungimas su kompiuteriu ar televizoriumi vyksta pasitelkiant „Bluetooth 5.0“, kas užtikrins greitą ir sklandžiai veikiantį susiejimą.

Garantuojame, jog jau nuo pirmų sekundžių pajusite garso kokybės skirtumą. „BT-601” montuojami garso šaltiniai, todėl bus jaučiamas malonus erdvinio stereo garso efektas, kurį bendrovė papildomai sustiprino savo 3D technologija. Maža to, garsas bus ne tik galingas, bet ir labai tikslus – šio produkto gamintojai net ir pigiausių savo audio prietaisų garso derinimą pradėjo patikėti didelę patirtį turintiems garso inžinieriams. Dėl šios priežasties nebrangios kompanijos ausinės ir garsiakalbiai paskutiniu metu konkurentus palieka tik uostyti dulkes.

Apibendrinant jei jau seniai negalite pakęsti to, kaip skamba jūsų kompiuterio ar televizoriaus garsiakalbiai, „BT-601” yra tikras jūsų išsigelbėjimas. Rinkoje būtų sunku rasti kitą produktą, kuris galėtų pasiūlyti tokį puikų dizainą bei garsą ir kainuotų tokią juokingą sumą. Dėl visų šių priežasčių šį garsiakalbį galite pirkti užsimerkę.

4 komentarų

D

Na nežinau, įtariu net biudžetiniai tv turi 2 po 5w :D. Geriau jau maža JBL ne vien prie TV galėsi laikyti

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas