Tokia galimybė pasitaiko tik kartą metuose: įspūdingos kokybės belaidė kolonėlė dabar parduodama už mažiau nei 20€, norintys įsigyti turėtų paskubėti

Kiekviena parduotuvė stengiasi vis savaip privilioti pirkėjus, tačiau kaip išsirinkti geriausią produktą? Mūsų kolektyvas turi pasiūlymą tiems, kurie ieško kokybiškos garso kolonėlės.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Tokia galimybė pasitaiko tik kartą metuose: įspūdingos kokybės belaidė kolonėlė dabar parduodama už mažiau nei 20€, norintys įsigyti turėtų paskubėti

Mūsų kolektyvas jau anksčiau yra išbandęs ir iki šiol sėkmingai naudojasi „Tronsmart Element Force“ belaide kolonėle, o dabar ją galima įsigyti už ypatingą kainą. Internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šis įrenginys parduodamas vos už 19 eurų, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą NNNTESCVD. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

„Tronsmart Element Force“ belaidė kolonėlė

Kiek žemiau rasite mūsų video apžvalgą, o taip pat norime atkreipti, kad šis produktas atkeliauja iš Europoje esančio sandėlio, todėl pristatymo laikas labai trumpas, o taip pat nereikės rūpintis jokiais papildomais mokesčiais. Tiesa, norėtumėme atkreipti dėmesį, jog ši kolonėlė nėra visiškai nauja ir pažymėta kaip „refurbished“. Nors ir nėra visiškai nauja – jos būklė puiki ir visos funkcijos yra veikiančios.

Ieškantiems pigaus ir kokybiško garso – belaidė kolonėlė už mažiau nei 50 eurų

Visų pirma smagu, jog gamintojas panaudojo naujos kartos USB jungtį, kas leis išvengti papildomų laidų naudojimą jeigu turite naują ar apynaujį telefoną. Antras džiuginantis dalykas – atsparumas vandeniui. Jeigu dažnai keliaujate ar tiesiog esate suplanavę šeimos pikniką – lietus netaps problema mėgautis mėgiama muzika. Be abejo, reikėtų nepamiršti tinkamai uždaryti jungčių skyrelį.

Trumpai apibendrinant tai ką girdėjau pastarąsias kelias savaites, tai galiu pasakyti, jog garso lygis yra labai aukštas, kokybė taip pat nenuvils, o susisiejimas su kitais įrenginiais taip pat itin paprastas. „Tronsmart Element Force“ naudoja „Bluetooth 5.0“ technologija, kas iš esmės užtikrina geriausią ryšio kokybę su Jūsų telefonu ar kitu prietaisu iš kurio norėsite transliuoti muziką.

Dar norėčiau pastebėti, jog viršutinėje kolonėlės dalyje rasime ne tik standartinius valdymo mygtukus, tačiau ir papildomą ekvalaizerio mygtuko, o jo dėka galėsime pasirinkti iš trijų skirtingų režimų, o kiekvienam jų identifikuoti pastebėsime nedidelę LED švieselę virš mygtuko. Dar vienas ne ką mažiau svarbus aspektas – tai baterija.

Pats gamintojas skelbia, jog „Element Force“ baterijos turėtų pakakti maždaug 15 valandų. Tai iš esmės yra arti tiesos, tačiau viskas priklauso nuo to ką klausote ir kaip garsiai klausote. Aš dažniausiai naudoju maždaug pusę garso ir mėgstu ganėtinai sunkią muziką, todėl man pilno pakrovimo pakanka maždaug 10 valandų. Žinoma, jeigu visuomet garsiakalbį naudoti nustačius maksimalų garsą – baterijos laikas gali dar sutrumpėti.

Kaip jau minėjome, internetinėje parduotuvėje „Geekbuying“ šis įrenginys parduodamas vos už 19 eurų, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą NNNTESCVD. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas