„AOC“ pristatė nešiojamas garso kolonėles jaunimui: pasiūlys geriausią stereo garsą, puikias prisijungimo galimybes ir tvarumą

„TP Vision“, atsakinga už „Philips“ prekės ženklo televizorių ir garso produktų dizainą, gamybą, pardavimą ir rinkodarą, paskelbė, kad bendradarbiaus su „TPV grupės“ įmone „AOC“ ir pristatys „AOC“ prekės ženklo garso produktų asortimentą, skirtą jaunesnei auditorijai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„AOC“ pristatė nešiojamas garso kolonėles jaunimui: pasiūlys geriausią stereo garsą, puikias prisijungimo galimybes ir tvarumą

Bendrovių partnerystė sutelkta į sparčiai augantį nešiojamųjų garso produktų segmentą jaunesnei auditorijai, kuriai per muzikos ir šokio temas bus pristatomos trys nešiojamos garso kolonėlės, kurių kiekviena pasižymi ypač plačiu ir autentišku stereo garsu.

„AOC“ yra ekranų technologijų lyderė ir vienas sėkmingiausių pasaulyje monitorių prekių ženklų. Bendrovė jau sulaukė didžiulės sėkmės parduodant produktus kompiuterinių žaidimų sektoriuje, kai išpopuliarėjo „AOC Agon“ žaidimų ekranų asortimentas. Šiuo metu „AOC“ žaidimų monitoriai užima pirmąją vietą.

Naujajame „AOC“ asortimente daugiausia dėmesio skiriama trims nešiojamoms garso kolonėlėms – kompaktiškai „AOC“ garso kolonėlei „O1“, didesnei jos versijai „O2“ ir vakarėliams skirta „O3“. Kiekvienoje jų atsispindi „TP Vision“ komandos patirtis dizaino, garso kokybės, gaminių inžinerijos ir gamybos srityse.

„AOC“ garso kolonėlės bus aukščiausio kokybės garso – su giliais žemaisiais dažniais ir ypač plačiu, originaliu stereo vaizdu, taip pat pažangiu ryšiu ir prisijungimo galimybėmis, įskaitant momentinį perjungimą tarp prijungtų įrenginių ir kelių jungčių iki 100 garso kolonėlių.

Vienas pagrindinių visų „AOC Sound“ gaminių požymių yra tvarumas. Naujosios garso kolonėlės yra ypač tvirtos, kiekviena jų pasižymi ilgaamžiškumu ir valdymu, o jų konstrukcijoje panaudota daugiausiai perdirbtų medžiagų.

„AOC Sound“ naujieji produktai bus pristatomi „Red Bull Dance Your Style“ ir „Red Bull BC One“ konkursuose.

Atsižvelgiant į jaunimo pirkimo įpročius ir pageidavimus, naujieji „AOC Sound“ produktai bus pasiekiami tik internetinėse parduotuvėse

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas