„Beats" pristatė naujus ausinukus: tikrasis „AirPods" konkurentas?

Pirmą kartą šios ausinės pasirodė „iOS" beta atnaujinime. Per pastarąjį mėnesį matėme nemažai nutękintos informacijos ir net nuotraukų kaip atrodys naujosios „Beats" ausinės, o šiandien jos pagaliau yra oficialios. „Beats Studio Buds" galima užsisakyti Jungtinėse Amerikos Valstyjose, raudonos, baltos ar juodos spalvos, o jų kaina - 149,99 USD (apie 123 eur.). Kol kas neturime informacijos kada šios ausinės pasirodys Lietuvoje.

„Studio Buds" yra pirmosios „Beats" prekės ženklo ausinės, kurios tikrai konkuruoja su „AirPods" ausinėmis. Jos yra visiškai belaidės ir neturi kabelio, kaip „Powerbeats Pro“ modelyje.

Daugeliu atžvilgių „Studio Buds" yra tikrai puikus pasirinkimas ir jų kaina yra mažesnė, nei „AirPods Pro“. Nors kaina yra ženkliai mažesnė, tačiau šios ausinės vis tiek siūlo tokias funkcijas kaip „Aktyvus triukšmo slopinimas“ (ANC), galimybę sekti buvimo vietą per „Find My" programėlę, greitą poravimą su „Apple" įrenginiai ir daug kitų funkcijų.

Vienintelis skirtumas tarp naujųjų „Beats Studio Buds" ir „AirPods Pro", tas, kad naujosios „Beats" ausinės nepalaiko automatinio sustabdymo, kuomet išsiėmate ausinę iš ausies ir jos automatiškai nepersijungs tarp įrenginių, kaip tą gali padaryti „AirPods Pro". Kalbant apie bateriją, tai pačios ausinės galės veikti net 3 valandom ilgiau nei „AirPods Pro", viso 8 valanda,s išjungus aktyvųjį triukšmo slopinimą, tačiau įkrovimo dėklas galės atlaikyti kiek mažiau valandų nei „AirPods Pro" ir pats dėklas nepalaikys bevielio įkrovimo.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas