Pristatyti išskirtiniai belaidžiai ausinukai: naujausias „Fairphone“ produktas pasiūlys puikią garso kokybę ir lengvą produkto taisymą

Lukas Snarskis

2024-04-10, 17:55

0 komentarų

Iki šiol „Fairphone“ buvo nišinis žaidėjas, daugiausia dėmesio skyręs savo įrenginių tvarumui bei lengvai galimybei juos remontuoti, tačiau dabar bendrovė turi naują generalinį direktorių, kuris ketina koreguoti bendrą įmonės viziją.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pristatyti išskirtiniai belaidžiai ausinukai: naujausias „Fairphone“ produktas pasiūlys puikią garso kokybę ir lengvą produkto taisymą

Dar šiemet „Fairphone“ ketina žengti į 23 naujas rinkas. Tarp pagrindinių šalių yra įvardijamos Austrija, Šveicarija, o taip pat ir Jungtinė Karalystė. Teigiama, kad bendrovės produktus bus galima įsigyti tiek iš pačio gamintojo, tiek ir iš platintojų.

Patvarius įrenginius gaminanti bendrovė jau anksčiau buvo pristačius belaidžius ausinukus, o dabar debiutuoja ir antrasis modelis. Naujasis „Fairbuds“ produktas pasižymi bendrovei būdingu moduliniu dizainu, kuriame daugiausia dėmesio skiriama lengvam taisymui.

„Fairphone“ siūlys pakaitines ausinių baterijas bei daugelį kitų šio produkto dalių. Vartotojai gali lengvai pakeisti pagrindines „Fairbuds“ ausinių dalis dėl jų modulinės konstrukcijos ir jiems prireiks tik kryžminio atsuktuvo. Vienintelis likęs klausimas - kiek šios atsarginės dalys kainuos.

„Fairbuds“ belaidžiai ausinukai aprūpinti titano danga dengtais 11 mm garsiakalbiais, „Bluetooth 5.3“ ryšio technologija ir galimybe susieti šį produktą su dviem skirtingais įrenginiais. „Fairbuds“ turi dėvėjimo jutiklius automatiniam grojimui ir pristabdymui bei talpinius jutiklinius valdiklius, kuriais reguliuojamas garsumas.

Belaidžiai ausinukai taip pat turi aktyvaus triukšmo slopinimo (ANC) ir aplinkos triukšmo slopinimo (ENC) funkcijas skambučiams, kurias užtikrina šeši mikrofonai, po tris kiekvienoje ausinėje.

„Fairbuds“ belaidžiai ausinukai aprūpinti 45 mAh talpos akumuliatoriais, kurie įmontuoti kiekvienoje iš ausinių. Įkrovimo dėklo baterijos talpa siekia 500 mAh. Ausinių baterijos veikimo trukmė - 6 valandos, o dėklo - dar 20 valandų.

„Fairbuds“ taip pat turi IP54 sertifikatą, rodantį atsparumą dulkėms ir vandens lašams. Belaidžiai ausinukai turi ir jiems skirtą programėlę, kurią galima rasti „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvėse. Pirkėjams ši naujiena bus prieinama juodos ir baltos spalvų, o kaina sieks 149 eurus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas