Audio

„Sonos“ skelbia geras naujienas: tampa pirmąja „Apple Music“ erdvinio garso partnere

Antradienį „Sonos“ paskelbė, kad „Apple Music“ papildys erdvinio garso palaikymą, taip gerokai išplėsdama savo naujos kartos garso patirties pasiūlą. Nuo 2023 m. kovo 28 d. bendrovės klientai galės naudotis erdviniu garsu platformoje „Apple Music“.

„Sonos“ skelbia geras naujienas: tampa pirmąja „Apple Music“ erdvinio garso partnere

Erdvinis garsas suteikia daugiamatę garso patirtį, kuri sparčiai tampa pagrindiniu pirmaujančių menininkų, prodiuserių ir inžinierių įrašymo formatu. „Apple Music“ su erdviniu garsu, kurį galima naudoti „Sonos Era 300“, „Arc“ ir „Beam“ (antros kartos), leis klausytojams atsidurti muzikos centre, nes nuolat auga kūrinių katalogas ir specialiai parinkti grojaraščiai, sudaryti iš garsių visų žanrų atlikėjų kūrybos.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Tai jaudinantis metas muzikoje, nes erdvinis garsas – ir su juo susijęs atlikėjų kūrybiškumas – toliau auga“, – sako „Grammy“ apdovanojimą pelnęs prodiuseris, dainų autorius ir kompozitorius, o taip pat „Sonos“ garso patirties viceprezidentas Gilesas Martinas. Mes ir toliau rūpinamės, kad klausytojai būtų garso inovacijų priešakyje – ir užtikrina, kad per „Apple Music“ jie galėtų naudotis tokiomis transformuojančiomis patirtimis kaip erdvinis garsas su „Dolby Atmos“ – kad galėtų pajusti daugiau iš mėgstamo turinio“.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas