Transportas

Artėjančiai vasarai pasiruoškite jau dabar: įsigykite nuostabų elektrinį dviratį už stulbinančią kainą ir mėgaukitės kelionėmis!

Elektriniai dviračiai ir paspirtukai per pastaruosius metus tapo itin populiarūs ir daugelis mūsų jau turi įsigiję vienokį ar kitokį produktą. Sunku būtų suabejoti, jog „Xiaomi“ yra vienas pirmųjų pasirinkimų šioje rinkoje, tačiau ir be šio gamintojo prietaisų galima rasti tikrai gerų opcijų.

Artėjančiai vasarai pasiruoškite jau dabar: įsigykite nuostabų elektrinį dviratį už stulbinančią kainą ir mėgaukitės kelionėmis!

Elektriniai dviračiai ir paspirtukai per pastaruosius metus tapo itin populiarūs ir daugelis mūsų jau turi įsigiję vienokį ar kitokį produktą. Sunku būtų suabejoti, jog „Xiaomi“ yra vienas pirmųjų pasirinkimų šioje rinkoje, tačiau ir be šio gamintojo prietaisų galima rasti tikrai gerų opcijų.

Mūsų partneriai „Hekka“ dabar siūlo įsigyti itin kokybiškus „FIIDO“ elektrinius dviračius, kurie nustebins ne tik savo savybėmis, bet ir žema kaina. Dabar vieną geriausių bendrovės modelių galima įsigyti tik už 933,49 eurus, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą HECFDD11.

Elektrinis dviratis „FIIDO D11“:

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70 proc.
Nepraleiskite progos – spauskite čia ir dabar.

Verta pastebėti, jog „FIIDO D11“ atkeliaus iš Europoje esančių sandėlių, todėl jums nereikės sukti galvos dėl jokių papildomų mokesčių. Negana to, „Hekka“ siūloma kaina yra bene žemiausia visame internete, todėl šio pasiūlymo praleisti nevalia. Žemiau rasite daugiau informacijos apie šį dviratį, o taip pat ir keletą pigesnių „FIIDO“ opcijų.

„FIIDO D11” yra vienas bendrovės flagmanų ir tai galima pastebėti vien iš dizaino. Šis dviratis atrodo kur kas geriau nei jo kiniški broliai, primenantys ne dviračius, o peraugusius elektrinius paspirtukus ar tuos kelioninius mažaračius. Solidus ir tvirtas aliuminio rėmas bus ilgaamžis, neturės korozijos problemų ir atlaikys net ir daugiau sveriančius asmenis. Visgi geriausia dalis yra tai, jog „FIIDO D11” rėmas per vidurį gali būti sulenkiamas, taip stipriai sumažinant dviračio matmenis ir leidžiant jį pasiimti į kelionę.

Kadangi gamintojas „FIIDO D11” pozicionuoja kaip komfortišką ir ilgoms kelionėms skirtą transporto priemonę, neįmanoma nepastebėti didžiulių ir plačių 20" padangų. Jos padės kur kas užtikrinčiau važiuoti per kelio nelygumus, žvyrą, purvą ir bet kokį kitą paviršių.

Kalbant apie techninius duomenis, svarbu paminėti 250W galios elektrinį motorą. Galbūt iš pirmo žvilgsnio pajėgumas neatrodo didelis, tačiau, kompanijos teigimu, dviratyje montuojama 7 bėgių „Shimano” sistema leidžia transporto priemonei važiuoti ne prasčiau, nei joje sumontavus 450W variklį.

Kita vertus, juk dviratis yra dviratis ir kartais norisi tiesiog paminti pedalus, o ne važiuoti lyg kokiu mopedu. „FIIDO” pagalvojo ir apie tai - dviračio savininkas gali rinktis iš 3 važiavimo režimų: visiškai mechaninio (tik minant pedalus), pusiau elektrinio (variklis padeda pedalus minti lengviau) ir visiškai elektrinio.

„FIIDO D11” viduje montuojama didžiulė 11,6Ah baterija pasižymi dideliu 85% efektyvumu ir leidžia nuvažiuoti net iki 100km vienu įkrovimu. Nors tokiam atstumui pasiekti greičiausiai reikėtų idealių važiavimo sąlygų, akumuliatoriaus suteikiamas 60km atstumas realiame gyvenime skamba išties įspūdingai. Tik pagalvokite, kiek kartų pirmyn ir atgal galėtumėte suvažinėti į darbą ar išsiruošti į kokį didelį žygį. Maloni detalė yra tai, kad akumuliatorius montuojamas sėdynės stove, todėl nebūtina dviračio temptis į biurą - pakanka išimti sėdynę ir ją pasiimti su savimi. Be to, tai veikia ir kaip papildoma apsauga - piktavaliams kils kur kas mažesnė pagunda nugvelbti sėdynės neturintį netipiškai atrodantį dviratį.

Gera žinia ir tai, jog „FIIDO D11” pirkėją pasiekia visiškai paruoštas naudojimui. Jame yra ir greitį bei įkrovą rodantis ekranėlis, apšvietimo sistema ir svarbiausia - galingi stabdžiai. Turėdama galvoje dviračio klasę, kompanija nusprendė nepagailėti pinigų ir sumontuoti dvigubus diskinius stabdžius tiek priekyje, tiek gale. Tai stipriai padidina stabdymo efektyvumą lekiant nuo kalno ar netikėtai išnirus nenumatytai kliūčiai.

Pasvėrus viską, „FIIDO D11” yra puikus pasirinkimas - jis kainuoja mažiau nei kokybiškas kasdienis dviratis be elektrinio variklio bei siūlo didelį universalumą, kuriam prilygti negali praktiškai niekas. Juo labiau, kai šiuo metu jį galite įsigyti už puikią kainą.

Daugiau pasiūlymų ieškantiems elektrinio dviračio

Mūsų partneriai „Hekka“ turi ir daugiau pasiūlymų, kuriuos verta paminėti. Kviečiame pažvelgti į kitus „Fiido“ elektrinius dviračius, kuriuos galima įsigyti mūsų partnerių parduotuvėje:

„FIIDO D2S“ elektrinis dviratis:

„FIIDO D3 Pro“ elektrinis dviratis:

„FIIDO L3“ elektrinis dviratis:

Verta paminėti ir tai, jog visi šie elektriniai dviračiai pristatomi iš Europoje esančių sandėlių, kas garantuoja greitą ir itin sklandų pristatymą.

Laimėkite 60 eurų vertės pelę, prisijungę prie mūsų „YouTube“ kanalo!

Žiūrėkite mūsų naujausią vaizdo įrašą, sužinokite ką reikia daryti ir laimėkite pelę! Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

Temos

Rekomenduojame peržiūrėti

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius, o platesnes komentavimo taisykles rasite paspaudę čia. Gerų diskusijų!

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas