Didžiausią artėjančios žiemos problemą galite išspręsti jau dabar: už neįtikėtinai žemą kainą galite įsigyti įrenginį, kuris padės įveikti opiausia vairuotojų problemą

Partnerio turinys

2023-09-26, 07:45

0 komentarų

Vasara jau senokai baigėsi, o ruduo taip pat netrukus amžinai. Niekas nenustebs ir nuo minties, jog netrukus prasidės ir šaltasis sezonas – žiema. Senesnių automobilių savininkams transporto priemonės užkūrimas gali tapti tikru galvos skausmu, tačiau sprendimą galima pasiruošti jau dabar.


Senesnių automobilių savininkams transporto priemonės užkūrimas gali tapti tikru galvos skausmu. Niekam ne paslaptis, jog neužsikuriantis automobilis gali pridaryti nemažai problemų daugeliui. Vėluoti į darbą, susitikimą ar dar kažkur – tikrai ne pati smagiausia patirtis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Didžiausią artėjančios žiemos problemą galite išspręsti jau dabar: už neįtikėtinai žemą kainą galite įsigyti įrenginį, kuris padės įveikti opiausia vairuotojų problemą

Niekam ne paslaptis, jog neužsikuriantis automobilis gali pridaryti nemažai problemų daugeliui. Vėluoti į darbą, susitikimą ar dar kažkur – tikrai ne pati smagiausia patirtis. Jeigu tokia problema jums nėra naujiena – tuomet turime jums produkto rekomendaciją, kuri išspręs šiuos nepatogumus. „Aliexpress“ dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 51,28 eurus.

Šis įrenginys atkeliauja iš Prancūzijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Kaip jau minėjome, šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas garantuoja ir greitą, vos penkių dienų, pristatymą. Negana to, šį prietaisą jau yra įsigiję daugiau nei 700 pirkėjų, o įvertinimą palikę 194 iš jų. Bendras šio „Utrai“ produkto įvertinimas – net 4,9 žvaigždutės iš penkių. Tai rodo, kad šis įrenginys puikiai atitinka pirkėjų lūkesčius ir yra vertas dėmesio.

„UTRAI Jstar Air“ yra vienas perkamiausių jump starterių internete, kuris pasižymi puikiu funkcionalumu, galingomis specifikacijomis ir parduodamas už itin žemą kainą. Šis įrenginys jau buvo nupirktas jau daugiau nei 2500 kartų bei turi 571 įvertinimą. Pirkėjai šį „Utrai“ produktą įvertino 4,8 žvaigždutės iš penkių, o tai tik dar kartą įrodo koks kokybiškas įrenginys tai yra.

Nors šis „UTRAI“ produktas yra ganėtinai pigus, tačiau jis gali atlikti net keletą skirtingų funkcijų – jis ne tik leis užkurti jums kaprizingą automobilį, bet ir pasiūlys išorinės baterijos savybes, o taip pat galės pasitarnauti ir kaip LED prožektorius. „Jstar Air“ talpa siekia 8000 mAh, o maksimaliai pasiekiama srovė siekia 1000A.

„ULTRAI Jstar Air“ yra puikiai tinkamas benzininiams automobiliams iki 8 litrų, o taip pat ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms. Šis įrenginys taip pat turi du USB išėjimus, o taip pat ir vieną USB-C lizdą, kas leis jį naudoti ir kaip išorinę bateriją. Negana to, vienu metu galėsite įkrauti ir keletą prietaisų, o likusią baterijos talpą matysite ir nedideliame ekrane.

Vertėtų pažymėti tai, kad šiuo „ULTRAI“ produktu jūs galėsite naudotis esant ir itin karštoms oro sąlygoms, o taip pat ir tuomet kai temperatūra nukrenta iki -20 laipsnių. Negana to, jis yra itin mažas, todėl nereikės sukti galvos kur jį patalpinti.

Kaip jau minėjome, „Aliexpress“ platformoje dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 43,74 eurus. Šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas