Įrenginys, kurį kiekvienas iš mūsų privalo turėti savo automobilyje: gali tapti tikru gelbėtoju daugeliui lietuvių, tik šį savaitgalį jis parduodamas už mažiau nei 40€

Partnerio turinys

2023-03-25, 18:40 (atnaujinta 2023-03-26, 01:26)

4 komentarai (-ų)

Nesikuriantis automobilis yra dažna problema su kuria yra tekę susidurti turbūt kiekvienam. Ne visi automobiliai nori užsivesti iš pirmo karto, ypatingai esant šaltesniam orui, o tai gali pridaryti nemažai problemų daugeliui. Vėluoti į darbą, susitikimą ar dar kažkur – tikrai ne pati smagiausia patirtis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Įrenginys, kurį kiekvienas iš mūsų privalo turėti savo automobilyje: gali tapti tikru gelbėtoju daugeliui lietuvių, tik šį savaitgalį jis parduodamas už mažiau nei 40€

Jeigu tokia problema jums nėra naujiena – tuomet turime jums produkto rekomendaciją, kuri išspręs šiuos nepatogumus. „Aliexpress“ dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 38,23 eurus. Šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

UTRAI Car Jump Starter 1000A Battery Charger:

„UTRAI Jstar Air“ yra vienas perkamiausių jump starterių internete, kuris pasižymi puikiu funkcionalumu, galingomis specifikacijomis ir parduodamas už itin žemą kainą. Šis įrenginys jau buvo nupirktas jau daugiau nei 2 000 kartų bei turi daugiau nei 750 įvertinimų. Pirkėjai šį „Utrai“ produktą įvertino 4,8 žvaigždutės iš penkių, o tai tik dar kartą įrodo koks kokybiškas įrenginys tai yra.

Nors šis „UTRAI“ produktas yra ganėtinai pigus, tačiau jis gali atlikti net keletą skirtingų funkcijų – jis ne tik leis užkurti jums kaprizingą automobilį, bet ir pasiūlys išorinės baterijos savybes, o taip pat galės pasitarnauti ir kaip LED prožektorius. „Jstar Air“ talpa siekia 8000 mAh, o maksimaliai pasiekiama srovė siekia 1000A.

„ULTRAI Jstar Air“ yra puikiai tinkamas benzininiams automobiliams iki 8 litrų, o taip pat ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms. Šis įrenginys taip pat turi du USB išėjimus, o taip pat ir vieną USB-C lizdą, kas leis jį naudoti ir kaip išorinę bateriją. Negana to, vienu metu galėsite įkrauti ir keletą prietaisų, o likusią baterijos talpą matysite ir nedideliame ekrane.

Vertėtų pažymėti tai, kad šiuo „ULTRAI“ produktu jūs galėsite naudotis esant ir itin karštoms oro sąlygoms, o taip pat ir tuomet kai temperatūra nukrenta iki -20 laipsnių. Negana to, jis yra itin mažas, todėl nereikės sukti galvos kur jį patalpinti.

Kaip jau minėjome, „Aliexpress“ platformoje dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 38,23 eurus. Šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Taip pat, primename, jog visus geriausius „Aliexpress“ išpardavimų pasiūlymus rasite paspaudę čia, o žemiau pateikiamos nuolaidos kodus, kurie leis sutaupyti perkant kitas prekes iš šios platformos:

Norintiems sutaupyti papildomai rekomenduojame apsipirkti dar šį savaitgalį, nes jau pirmadienį baigiasi didieji išpardavimai.

4 komentarų

Sigaudas

Esu ne žioplas, draugauju su elektra. Ne vietoje ir ne laiku miške, šią žiemą nusodinau automobilio akumuliatorių. Draugas atvežė panašų įtaisą-užvedė variklį per kelias sekundes!
Tenka vasarą motociklu pakeliauti po Europą, kelionėje toks atsarginis įtaisas reikalingas. Net vaikštant su kuprine ant pečių po LT miškus jis nepakeičiamas pakraunant išmaniuosius tlf. Man jis tikrai pravers!

Siru

Kiek šitą nesąmoningą "labai reikalingą" įrenginį galima reklamuoti? Visiškai nereikalingas daiktas.

Rimantas

Visiškai sutinku.
Maniau, kad tai ne reklaminis puslapis.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas