Prietaisas, kurį privalo turėti kiekvienas automobilio vairuotojas: rekordiškai pigiai parduodamas įrenginys, kuris išgelbės kiekvieną, susidūrusį su žiemos problemomis

Senesnių automobilių savininkams transporto priemonės užkūrimas gali tapti tikru galvos skausmu. Niekam ne paslaptis, jog neužsikuriantis automobilis gali pridaryti nemažai problemų daugeliui. Vėluoti į darbą, susitikimą ar dar kažkur – tikrai ne pati smagiausia patirtis.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Prietaisas, kurį privalo turėti kiekvienas automobilio vairuotojas: rekordiškai pigiai parduodamas įrenginys, kuris išgelbės kiekvieną, susidūrusį su žiemos problemomis

Jeigu tokia problema jums nėra naujiena – tuomet turime jums produkto rekomendaciją, kuri išspręs šiuos nepatogumus. „Aliexpress“ dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 39,47 eurus. Šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Kaip jau minėjome, šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas garantuoja ir greitą, vos penkių dienų, pristatymą. Negana to, šį prietaisą jau yra įsigiję daugiau nei 700 pirkėjų, o įvertinimą palikę 188 iš jų. Bendras šio „Utrai“ produkto įvertinimas – net 4,9 žvaigždutės iš penkių.

„UTRAI Jstar Air“ yra vienas perkamiausių jump starterių internete, kuris pasižymi puikiu funkcionalumu, galingomis specifikacijomis ir parduodamas už itin žemą kainą. Šis įrenginys jau buvo nupirktas jau daugiau nei 2500 kartų bei turi 571 įvertinimą. Pirkėjai šį „Utrai“ produktą įvertino 4,8 žvaigždutės iš penkių, o tai tik dar kartą įrodo koks kokybiškas įrenginys tai yra.

Nors šis „UTRAI“ produktas yra ganėtinai pigus, tačiau jis gali atlikti net keletą skirtingų funkcijų – jis ne tik leis užkurti jums kaprizingą automobilį, bet ir pasiūlys išorinės baterijos savybes, o taip pat galės pasitarnauti ir kaip LED prožektorius. „Jstar Air“ talpa siekia 8000 mAh, o maksimaliai pasiekiama srovė siekia 1000A.

„ULTRAI Jstar Air“ yra puikiai tinkamas benzininiams automobiliams iki 8 litrų, o taip pat ir 6,5 litrų dyzelinėms transporto priemonėms. Šis įrenginys taip pat turi du USB išėjimus, o taip pat ir vieną USB-C lizdą, kas leis jį naudoti ir kaip išorinę bateriją. Negana to, vienu metu galėsite įkrauti ir keletą prietaisų, o likusią baterijos talpą matysite ir nedideliame ekrane.

Vertėtų pažymėti tai, kad šiuo „ULTRAI“ produktu jūs galėsite naudotis esant ir itin karštoms oro sąlygoms, o taip pat ir tuomet kai temperatūra nukrenta iki -20 laipsnių. Negana to, jis yra itin mažas, todėl nereikės sukti galvos kur jį patalpinti.

Kaip jau minėjome, „Aliexpress“ platformoje dabar galima įsigyti „UTRAI Jstar Air“ automobilio užvedimo įrenginį, kurio kaina siekia vos 43,74 eurus. Šis įrenginys atkeliauja iš Lenkijoje esančio sandėlio, o pardavėjas žada ir itin greitą, vos penkias dienas trunkantį, pristatymą. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

13 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Lankytojas

Turiu šio gamintojo kitą modelį kartu su oro kompresoriumi. Viskas būtų gerai, tik greitas savaiminis baterijos išsikrovimas nenaudojant įrenginio.

Marius

Noras pirkti iškart atskris paskaičius atsiliepimus aliexprese kaip bicelis audi uzvedinejo ir po pirmo uzkurimo beliko 60 su trupučiu baterijos tai kam tas gavno reikalingas.

Juozas

Aš turiu 20.000 mAh pakrovėją.
Tik klausimas, kur gauti USB / Aku gnybtų laidą? Būtų akivaizdžiai pigiau.

Lankytojas

Turiu telefoną su 10000 mah talpos akumuliatoriumi, turbūt galiu užsikurti automobilį ir nuo jo.😃

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas