Artėjant didžiosioms šventėms – puiki proga užsipilti pilną baką kuro: kainos ir toliau mažėja, jų pavydi net ir kaimynai lenkai

Vidutinės degalų kainos per savaitę Lietuvoje sumažėjo: dyzelino kaina smuko 1 proc., benzino – 0,8 procento. Tiek benzino, tiek ir dyzelino vidutinės kainos mūsų šalyje išlieka mažesnės nei Lenkijoje. Nuo spalio pradžios benzinas Lietuvoje kainuoja pigiau už dyzeliną.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Artėjant didžiosioms šventėms – puiki proga užsipilti pilną baką kuro: kainos ir toliau mažėja, jų pavydi net ir kaimynai lenkai

Per vieną savaitę benzino vidutinės kainos visose lyginamose Baltijos šalyse ir kaimynėse valstybėse sumažėjo 0,4–1,3 procento.

Benzino vidutinė kaina Lenkijoje siekia 1,46 Eur/l – kaip ir praėjusią savaitę ji yra 0,02 Eur/l didesnė nei mūsų šalyje. Palyginimui, Estijoje ir Latvijoje benzino vidutinės kainos atitinkamai yra 1,62 Eur/l ir 1,58 Eur/l.

Dyzelino vidutinės kainos per savaitę visose lyginamose valstybėse sumažėjo 0,5–1,8 procento.

Gruodžio 18-ąją dyzelinas Lietuvoje vidutiniškai kainavo 1,49 Eur/l, o vidutinė benzino kaina siekė 1,44 Eur/l.

Gruodžio 18-ąją dyzelinas Lietuvoje vidutiniškai kainavo 1,49 Eur/l – tai 0,01 Eur/l mažiau už vidutinę dyzelino kainą Lenkijoje. Estijoje ir Latvijoje vidutinė dyzelino kaina šiuo metu yra atitinkamai 1,52 Eur/l ir 1,58 Eur/l.

Vidutinės benzino kainos šiuo metu Baltijos valstybėse yra 1,6–4,7 proc. mažesnės nei buvo prieš 12 mėnesių, o Lenkijoje ir Vokietijoje kainos didesnės – atitinkamai 5 proc. ir 1,6 procento.

Dyzelino vidutinės kainos per pastaruosius 12 mėnesių visose lyginamose valstybėse sumažėjo 4,3–10,7 procento. Per šį laikotarpį benzinas daugiausiai atpigo Estijoje – 4,7 proc., o dyzelinas – Lietuvoje, 10,7 procento.

Gruodžio 1–20 d. degalų didmeninės kainos taip pat sumažėjo: tiek benzinas, tiek ir dyzelinas atpigo po 0,02 Eur/l.

Primename, kad per lapkričio mėnesį degalų didmeninės kainos sumažėjo: benzinas atpigo 0,11 Eur/l, dyzelinas – 0,02 Eur/l.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Lankytojas

Nesidziaukit pakels akciza ginybai reik pinigų simonyte pakels nosį į viršų sakys radom pinigų rei padaryti kaip vokiečiai padarė ūkininkai Berlyne gana jau kaip erkės isisiurbe tik kojom į priekį isnes

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas