Lenkijoje bus pradėtas gaminti pigus elektrinis automobilis, „Stellantis“ gamykloje surenkamas modelis prekyboje pasirodys dar šį rudenį

Tomas Eidukevičius

2024-06-18, 19:55

0 komentarų

Automobilių rinkoje per pastaruosius keletą metų įvyko nemažai pokyčių. Vis daugiau populiarumo sulaukia elektromobiliai, o daugelis gamintojų jau dabar orientuojasi būtent į tokius automobilius. Žinoma, vis labiau populiarėja ir Kinijos bendrovės, kurios savo produktus atgabena ir į Europą.

„Windows 10 Pro OEM Lifetime Key GLOBAL“ tik už 14,6 eurus su nuolaidos kodu TFN. Spauskite čia, kad įsigyti.
Lenkijoje bus pradėtas gaminti pigus elektrinis automobilis, „Stellantis“ gamykloje surenkamas modelis prekyboje pasirodys dar šį rudenį

Dar praėjusiais metais buvo pasirodę pranešimų, jog „Stellantis“ ir „Leapmotor“ ketina kurti bendrą įmonę. To tikslas – pasiūlyti „Leapmotor“ sukurtus elektrinius automobilius Europos rinkoje. Ir nors anksčiau tai buvo tik gandai, tačiau dabar tokia informacija patvirtinta ir oficialiai.

Dabar aiškėja, kad „Stellantis“ priklausančioje gamykloje Lenkijoje bus pradėtas gaminti „Leapmotor T03“ elektromobilis. Neoficialiais duomenimis, šis automobilis prekyboje gali pasirodyti jau šį rugsėjį.

„Leapmotor“ atstovai patvirtino, kad pirmieji T03 modelio vienetai bus surenkami būtent Lenkijoje esančioje gamykloje. Šis nebrangus miesto elektromobilis pasiūlys iki 280 kilometrų nuvažiuojamą atstumą bei naudos 70 kW variklį.

Tychai mieste esančioje gamykloje planuojama gaminti ir dar vieną „Leapmotor“ sukurtą elektromobilį. „Stellantis“ savo planuose yra numatęs, kad jau kitąmet čia bus pradėta „Leapmotor A12“ visureigio gamyba.

Priminsime, jog „Stellantis“ priklauso 51 proc. bendros įmonės akcijų, o „Leapmotor“ - likusieji 49 proc. Europos automobilių gamintojas yra pirmasis, kuriam priklauso teisė gaminti ir platinti Kinijos elektromobilių bendrovės transporto priemones už Kinijos ribų. Taigi, tam tikra prasme, tai gana svarbus sandoris.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas