Naujasis „Dacia Spring“ atkeliauja ir į Lietuvą: užtikrina neprilygstamą kainos ir kokybės santykį, žema kaina nustebins daugelį

Pranešimas spaudai

2024-04-14, 13:00

0 komentarų

Nuo pat pasirodymo 2021 m. Europoje „Spring“ jau parduota daugiau kaip 140 tūkst. vienetų. 2023 m. pasauliniai pardavimai šoktelėjo iki rekordinio lygio – 61 803 vienetų, t. y. 26,4 proc. daugiau nei 2022 m. Europoje trečias pagal populiarumą mažmeninės prekybos elektromobilis „Spring“ padeda populiarinti elektrinį judumą.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Naujasis „Dacia Spring“ atkeliauja ir į Lietuvą: užtikrina neprilygstamą kainos ir kokybės santykį, žema kaina nustebins daugelį

Naujajame „Spring“ naudojamas naujasis „Dacia“ dizainas, pirmą kartą matytas naujos kartos „Duster“ modelyje. Tvirtas, užtikrintas stilius dar labiau padidina „Spring“ patrauklumą.

Šios įspūdingos transformacijos poveikis matomas tiek salone, kuris buvo visiškai pertvarkytas, tiek išorėje, kur vienintelė kėbulo dalis, perkelta iš ankstesnio modelio, yra stogas.

Naująjį „Spring“ galima įsigyti šešių atspalvių, tarp jų – naujų „Safari Beige“ ir „Brick Red“ spalvų.

„Dacia Spring“ nuo pat pasirodymo 2021 m. aktyviai prisidėjo prie elektrinio judumo populiarinimo, o Europoje buvo parduota daugiau kaip 140 tūkst. jo vienetų. Ši sėkmė parodo, kad rinkoje yra paklausa įperkamiems elektromobiliams. Remdamiesi savo požiūriu kuri automobilius už prieinamą kainą, toliau plečiame konkurencingą elektromobilių asortimentą su naujuoju „Spring“, kurio kaina prasideda nuo mažiau nei 20 tūkst. eurų, o pat automobilis pasižymi patobulinta įranga ir išlaikyta bendra 225 km rida pagal WLTP ciklą.“,- sakė „Dacia“ rinkodaros, pardavimų ir operacijų generalinius direktorius Xavieras Martinetas.

Standartinė „Expression“ komplektacijos įranga Media Control – tai multimedijos sistema su valdikliais ant vairo, skaitmeniniame prietaisų skydelyje rodanti multimedijos informaciją ir telefono skambučius. Joje taip pat yra du garsiakalbiai, „Bluetooth“ jungtis ir USB jungtis.

Standartinėje „Extreme“ ir pasirenkamoje „Expression“ komplektacijoje esanti Media Nav Live sistema turi didelį 10 colių centrinį jutiklinį ekraną, kuriame 8 metus galima naudotis prijungta navigacija, realaus laiko eismo naujienomis ir nuolat atnaujinamais Europos žemėlapiais. Ji taip pat suteikia galimybę belaidžiu ryšiu naudotis „Apple CarPlayTM“ ir „Android AutoM“. „Media Nav Live“ sistemoje taip pat yra dvi USB-C jungtys.

Naujajame „Spring“ taip pat įdiegta daug naujų pagalbos vairuotojui sistemų, atitinkančių naujausius Europos saugos standartus: pažangi avarinio stabdymo sistema (miesto ir užmiesčio, su transporto priemonių, pėsčiųjų, dviratininkų ir motociklų aptikimu), kelio ženklų atpažinimo sistema su įspėjimu apie greitį, parkavimo atbulomis asistentas, avarinio sustojimo signalas, įspėjimas apie persirikiavimą į kitą eismo juostą, eismo juostos išlaikymo asistentas, įspėjimas apie vairuotojo demesingumą ir pagalbos iškvietimo sistema „eCall“.

Siekdama palengvinti klientų gyvenimą, „Dacia“ pridėjo išmanųjį mygtuką „Mano sauga“, kuriuo galima lengvai pasiekti vairuotojo pageidaujamą pagalbos vairuotojui sistemų konfigūraciją.

Šis 65 AG / 48 kW variklis užtikrina dinamišką pagreitį, nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėjant greičiau nei per 14 sekundžių. Dar prieinamesnis ir idealiai tinka naudoti mieste.

Naujasis „Spring“ yra vienintelis visiškai elektrinis automobilis Europoje, sveriantis mažiau nei vieną toną – aukščiausio lygio „Extreme“ komplektacijos savoji masė yra 984 kg. Jis tik 6 kg sunkesnis už ankstesnės kartos modelį su panašia komplektacija, nepaisant to, kad jame įdiegta daug naujų pagalbos vairuotojui sistemų, atitinkančių teisės aktų reikalavimus, taip pat patobulinta apdaila ir išplėstas standartinės įrangos asortimentas.

Dėl nedidelio svorio ir efektyvios transmisijos naujasis „Spring“ sunaudoja tik 14,6 kWh/100 km, todėl eksploatacijos išlaidos yra nedidelės. Skelbiama, jog „Expresssion“ komplektacijos modelis Lietuvoje kainuos 18 990 eurus, o „Extreme“ variantas bus siūlomas už 20 290 eurus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas