Sėkmingi „Dacia“ metai Baltijos šalyse: augantis pardavimas ir lyderystė mažų automobilių segmente

Pranešimas spaudai

2024-02-13, 07:45

0 komentarų

2023-ieji buvo dar vieni sėkmingi metai „Renault“ grupei priklausančiai automobilių gamintojai „Dacia“. Iš viso praėjusiais metais užregistruoti 2 955 „Dacia“ markės automobiliai, tai leido šiam prekės ženklui užimti 3,7 proc. Baltijos šalių automobilių rinkos. Pardavimų reitinge „Dacia“ pateko į pirmąjį šešetuką.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Sėkmingi „Dacia“ metai Baltijos šalyse: augantis pardavimas ir lyderystė mažų automobilių segmente

Baltijos šalyse „Dacia Sandero“ yra lyderis vadinamojo B segmento (mažų) bei labiausiai klientų pageidaujamas automobilis. 2023 m. užregistruoti 758 šio modelio automobiliai, iš kurių beveik 75 proc. buvo „Sandero Stepway“.

Itin populiarus praėjusiais metais buvo ir „Dacia Duster“. Šis modelis užėmė TOP3 vietą B+ visureigių segmente ir trečią vietą pagal pardavimą individualiems klientams. Šią sėkmę prekės ženklui leido pasiekti 1 556 užregistruoti „Duster“ modeliai.

Praėjusiais metais, palyginti su 2022 m., „Dacia Jogger“ pardavimas išaugo 86 proc. Dažniausiai rinktasi „Jogger“ su ECO-G varikliu (benzinas + dujos). Jo pardavimas siekė 397 automobilius. Beje, jau beveik 25 proc. viso „Dacia“ pardavimo sudaro automobiliai būtent su gamykloje sumontuotu suskystintųjų dujų varikliu.

„Labai džiaugiamės sparčiai augančiu „Jogger“ pardavimu ir tuo, kad išliekame vienu iš šešių dažniausiai klientų pasirenkamų automobilių prekės ženklų Baltijos šalyse. „Dacia“ siūlo gamyklinę dujų įrangą visuose savo modeliuose, o tai sulaukia didelio susidomėjimo. Šiais metais taip pat ruošiame nemažai naujovių, iš jų visiškai naują mūsų kultinio „Duster“ modelį“, sako Agnieszka Łyżwińska, „Dacia East“ generalinė direktorė.

Anot jos, „Dacia“ 2024-aisiais ir toliau savo automobilių salonuose diegs naująjį vizualinį identitetą. Šių metų gegužę Baltijos šalių automobilių rinką pasieks naujasis „Duster“ bei jo hibridinė versija. Bus pradėta prekiauti naujuoju „Jogger HEV“ ir naujuoju elektriniu „Dacia Spring“. Metus užbaigs modelio „Bigster“ pristatymas. Pastarasis automobilis bus parduodamas 2025 m.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas