Ekspertas patarė kaip saugiai transportuoti televizorių, skalbimo mašiną ar šaldytuvą

LG

Pranešimas spaudai

2024-04-19, 17:54

0 komentarų

Persikraustymas į naujus namus paprastai būna džiaugsmingas nuotykis, tačiau kartu su juo tenka ir nelengva užduotis saugiai pervežti didelius prietaisus, pavyzdžiui, televizorius, šaldytuvus ir skalbykles.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Ekspertas patarė kaip saugiai transportuoti televizorių, skalbimo mašiną ar šaldytuvą

„LG Electronics“ ekspertas Kiril Miliajev paaiškina, į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš gabenant šią įrangą, kad galutinį tašką ji pasiektų saugiai.

Televizoriaus gabenimas

Plokščiaekraniai OLED televizoriai yra ne tik vertingi, bet ir trapūs. Pirmiausia paruoškite televizorių pakavimui – ištraukite visus laidus ir kabelius. Nufotografuokite galinę televizoriaus pusę su prijungtais kabeliais, kad vėliau galėtumėte nuotrauką naudoti kaip montavimo iš naujo instrukciją. Tada kruopščiai suvyniokite kiekvieną kabelį ir sutvirtinkite plastikiniais dirželiais.

Nuo televizoriaus atsukite visus tvirtinimo varžtus, stovą, laikiklius. Laikykite juos paženklintame maišelyje, kad persikraustydami jų nepamestumėte. Rekomenduojame televizorių pakuoti į originalią pakuotę, o jei ji neišsaugota – geriausia naudoti specialią televizoriaus dėžę su putplasčio kampų apsaugomis. Televizorių įvyniokite į plastikinę plėvelę ir atsargiai įdėkite į dėžę. Dėžės tarpus užpildykite minkštinamosiomis medžiagomis, kad gabenamas televizorius nepasislinktų. Be to, svarbu, kad televizorių iš pakuotės išimtų ir nešiotų bent du žmonės.

Vis dėlto gabenamo OLED neguldykite plokščiai (ant nugaros). Jį pastatykite tiesiai – bus tinkamai paskirstytas svoris ir sumažinta nepataisomo išorinio pažeidimo rizika.

Skalbyklės gabenimas

Skalbyklę reikia gabenti ypač atidžiai ir atsakingai, kad būtų kuo labiau apsaugoti sudėtingi jos mechanizmai. Prieš transportuojant skalbyklę kruopščiai ją išvalykite, paleisdami tuščią būgną suktis su šiltu vandeniu, kad pasišalintų nešvarumai. Be to, perskaitykite skalbyklės tinkamo atjungimo instrukcijas. Atjunkite vandens tiekimo žarnas bei maitinimo laidą ir juos pritvirtinkite prie skalbyklės, kad vežami nesusipainiotų. Skalbyklę turėtų judinti du asmenys (po vieną iš kiekvienos pusės) ir ją pakelti ant vežimėlio.

Prireikus būgną sutvirtinkite transportavimo varžtais arba minkštinamosiomis medžiagomis, kad gabenamas jis nepasislinktų. Nepatartina skalbyklės statyti ant šono, nes pasikeistų jos vidinių ir išorinių būgnų padėtis, dėl to atsirastų nuotėkis, sumažėtų našumas ir skalbyklė sugestų. Be to, skalbyklė turėtų kuo trumpiau būti žemoje temperatūroje, nes vežant ją šaltyje užšaltų joje esantis vanduo ir ji sugestų. Atvykus į reikiamą vietą rekomenduojama kuo greičiau iškrauti skalbyklę, kad ji kuo trumpiau būtų šaltyje, ir leisti jai prisitaikyti prie kambario temperatūros prieš pradedant ją naudoti, kad būtų išvengta galimų pažeidimų dėl temperatūros pokyčių.

Norėdami papildomai apsaugoti gabenamą skalbyklę suvyniokite į antklodes arba naudokite putplasčio plokštes. Perkraustomą skalbyklę įdėkite į vežimėlį, kad ji stovėtų ir nebūtų pažeistos jos vidaus detalės. Atvykę į galutinį tašką, nepamirškite nuimti gabenimo varžtų ir, prieš įjungdami mašiną, užtikrinkite, kad ji pastatyta tiesiai ir tvirtai.

Šaldytuvo gabenimas

Norint saugiai gabenti šaldytuvą, reikia kruopščiai planuoti ir laikytis tinkamų procedūrų. Prieš kraustydamiesi peržiūrėkite šaldytuvo atitirpinimo instrukcijas, nes kiekvieno šaldytuvo modelio naudotojo vadove gali būti pateikti konkretūs nurodymai. Stebėkite gabenamo šaldytuvo temperatūrą, ypač šaltuoju metų laiku, kad šaldytuvo neveiktų didelis temperatūrų skirtumas.

Prieš kraudami išimkite visas atsilaisvinusias dalis ir apsvarstykite galimybę išimti lentynas, jei šaldytuvas atvežamas ne originalioje pakuotėje. Šaldytuvą į sunkvežimį kraukite atsargiai, kad jis nenukristų, ir užtikrinkite, kad per visą kelionę jis išliktų vertikalioje padėtyje. Nors kai kuriais atvejais šaldytuvas gali pasvirti, jo negalima paversti ant šono.

Atsidūrę galutiniame taške, pastatykite šaldytuvą vertikaliai ir leiskite jam pastovėti bent kelias valandas prieš įjungdami jį į elektros tinklą. Nusistovės skysčiai ir bus užtikrintas optimalus šaldytuvo veikimas. Prieš prijungdami šaldytuvą prie elektros tinklo, patikrinkite jo balansavimo kojeles, kad nepažeistumėte kompresoriaus ir išlaikytumėte efektyvumą. Jei šaldytuvas buvo gabenamas horizontaliai, prieš prijungiant jį prie elektros tinklo patartina leisti jam pastovėti bent 3 paras, kad tinkamai nusistovėtų visos jo vidaus detalės. Perkraustydami apsaugokite grindis nuo įbrėžimų po šaldytuvu, todėl naudokite baldų šliaužiklius arba guminius kilimėlius.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas