Pasirūpinkite savo skalbimo mašina: ekspertai dalinasi patarimais, kuriuos privalo žinoti kiekvienas

LG

Jūsų drabužių būklė priklauso ne tik nuo jų skalbimo rutinos, bet ir nuo kito itin svarbaus veiksnio – jūsų skalbimo mašinos būklės.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Pasirūpinkite savo skalbimo mašina: ekspertai dalinasi patarimais, kuriuos privalo žinoti kiekvienas

Tinkama jos priežiūra ne tik turi įtakos jos patvarumui, bet ir atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant, kad drabužiai išliktų kvapnūs ir švarūs. Kaip ir kodėl reikia valyti skalbimo mašiną, pasakoja „LG Electronics“ (LG) ekspertas Kiril Miliajev.

Skalbimo priemonių stalčius

Norėdami išvalyti skalbimo mašinos skalbimo priemonių stalčių, ją išjunkite ir stalčių traukite tol, kol pajusite pasipriešinimą. Nuspauskite mėlyną mygtuką, kad stalčių galėtumėte atkabinti ir ištraukti. Pamirkykite jį karštame vandenyje su indaplovės skalavimo skysčiu arba actu, kad jis būtų dar švaresnis. Mirkydami nuvalykite stalčiaus vidų vandeniu ir actu suvilgyta mikropluošto šluoste, atkreipdami dėmesį į stalčiaus viršų, kuriame dažnai kaupiasi pelėsis ir nešvarumai.

Sunkiau nuvalomas vietas nušveiskite dantų šepetėliu. Pamirkę nušveiskite pelėsį ar muilo apnašas, išplaukite stalčių šiltame vandenyje ir, prieš vėl įdėdami į skalbimo mašiną, kruopščiai nusausinkite.

Vandens nutekėjimo filtras

Prieš valydami skalbimo mašinos filtrą patikrinkite, ar vandens tiekimo sistemoje yra savaime išsivalantis filtras, kurį reikia valyti rečiau nei standartinį. Atjungę skalbimo mašiną iš elektros lizdo nuėmę dangtelį suraskite nuotekų filtrą ir, jeigu reikia, pasiskaitykite instrukciją. Pasukite ir ištraukite filtro dangtelį; jeigu jis užstrigo, švelniai jį judinkite, kad pasišalintų pūkeliai ar susikaupę skalbimo priemonių likučiai. Popieriniu rankšluosčiu išvalykite nešvarumus ir skysčio perteklių, pašalindami visas skalbimo priemonių ar pūkelių sankaupas.

Po to 10 minučių pamirkykite filtrą karštame vandenyje, kad jis būtų visiškai švarus. Prieš vėl įdėdami filtrą, patikrinkite, ar skalbimo mašinos viduje nėra likusių pūkelių, išvalykite juos kempine arba šluoste, tinkamai pritvirtinkite filtrą ir uždėkite dangtelį.

Skalbyklės būgnas

Atraskite nepriekaištingai švaraus būgno paslaptį, švelniai apipurkšdami jį baltuoju actu. Tačiau būkite atidūs ir nenaudokite jo per dažnai ties guminiu sandarikliu, kad neatsirastų tam tikrų skalbimo mašinos dalių korozija. Atraskite papildomų funkcijų, pavyzdžiui, LG skalbimo mašinose naudojamą „TubClean“ funkciją, skirtą lengvai išlaikyti švarų būgną.

Programa pašalina nemalonius kvapus, pagerina skalbimo mašinos veikimą ir prailgina jos tarnavimo laiką. LG „TubClean“ valymo ciklas veikia naudojant aukštos temperatūros vandenį ir galingus valymo purkštukus skalbimo mašinos būgnui išplauti. Kad būtų dar patogiau, kai kuriose skalbimo mašinose yra įdiegta „ThinQ“ programėlė, kuri įspėja, kada ją reikia išvalyti, ir praneša, kiek skalbimo ciklų liko iki išvalymo.

Skalbimo mašinos guminis sandariklis

Didžiausias blogų kvapų, sklindančių iš skalbimo mašinos, kaltininkas yra sandariklis, nes būtent jame kaupiasi daugiausia pelėsio ir nešvarumų. Jis gali lemti skalbimo mašinos veikimo sklandumą ir lemti aukštesnį nei įprastai drėgmės lygį.

Vienas iš veiksmingiausių būdų išvalyti sandariklį yra įberti 100 g valgomosios sodos tiesiai į skalbimo mašinos būgną ir paleisti tuščią skalbimo mašiną 90 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Pasibaigus skalbimo ciklui, šluoste, šiltu vandeniu ir plovikliu pašalinkite po sandarikliu susikaupusius nešvarumus, kurie nebuvo pašalinti ciklo metu. Taip pat skalbimo mašinos sandariklį galite valyti baltuoju vyno actu suvilgytu medvilniniu tamponėliu arba galite jį labai atsargiai nuplauti balikliu.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas