Internetas

Daugeliui lietuvių už „Netflix“ teks mokėti daugiau nei įprastai: jau netrukus įsigalios pakeitimai, kurie nepatiks daugeliui

Daugeliui mūsų, tikriausiai, yra įprasta dalintis savo „Netflix“ paskyros slaptažodžiu su draugais ar šeimos nariais tam, kad jie galėtų pažiūrėti norimus filmus ir serialus. Tai ganėtinai įprastas reiškinys, kurį kuo puikiausiai žino ir šios platformos kūrėjai ir, panašu, kad ketina tokią galimybę apriboti.

Daugeliui lietuvių už „Netflix“ teks mokėti daugiau nei įprastai: jau netrukus įsigalios pakeitimai, kurie nepatiks daugeliui

Mums nusipirkus „Netflix“ prenumeratą ir ja dalinantis su savo draugais – kompanija praranda galimas pajamas, kurias turėtų gauti ir iš mūsų bičiulių. Per pastaruosius metus šioje rinkoje konkurencija smarkiai išaugo, todėl tai yra dar viena priežasčių, kodėl bendrovė pradėjo ieškoti sprendimų didinti savo pajamas.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

„Netflix“ aiškiai nurodė, jog paskyros nėra skirtos dalintis tarp skirtingų namų ūkių ir pripažįsta, kad slaptažodžių dalinimasis turi įtakos bendrovės pajamoms. Nesunku nuspėti ir tai, jog tokie vartotojų veiksmai daro įtakos ir galimoms bendrovėms investicijoms į „Netflix“ kuriamą turinį. Pakeitimai, susiję su slaptažodžių dalinimusi, jau kuris laikas testuojami kai kuriuose regionuose, o jų įsigaliojimo tikimasi pasibaigus pirmajam šių metų ketvirčiui.

Remiantis naujausia informacija, jau nuo balandžio mėnesio „Netflix“ vartotojai nebegalės taip paprastai dalintis savo paskyros slaptažodžiu, o norintys ir toliau taip daryti – turės susimokėti papildomai. Nors kol kas nėra žinoma kiek tiksliai tai kainuos Lietuvoje, tačiau kai kur taikoma papildoma 2,5 eurų rinkliava. Toks bendrovės sprendimas neturėtų stebinti, nes „Netflix“ ne tik praranda pajamas, kuomet mes dalinamės savo slaptažodžiu su draugais, tačiau tuo pačiu pažeidžiame ir platformos naudojimosi sąlygas.

„Mes visuomet leidome lengvai dalintis „Netflix“ paskyra su žmonėmis, kurie gyvena kartu, suteikdami tokias galimybes kaip atskiras profilis ar keli srautai standartiniuose bei premium planuose. Nors tai yra labai populiaru, tai taip pat sukėlė painiavą, kada ir kaip galima dalintis „Netflix“, - teigiama bendrovės pranešime.

Remiantis „MacRumors“ skaičiavimais, pasaulyje yra apie 222 mln. namų ūkių, kurie moka už „Netflix“ prenumeratą, o jie savo slaptažodžiais dalinasi su dar maždaug 100 mln. ūkių. Būtent šią vartotojų dalį ir siekia apmokestinti „Netflix“ vadovai.

„Skirtingų namų ūkių dalijimasis paskyromis daro įtaką mūsų galimybei investuoti į puikius TV serialus ar filmus. Pastaruosius metus mes dirbome ties galimybėmis leisti vartotojams dalintis savo paskyrą už namų ūkio ribų paprastai ir saugiai, o tuo pačiu ir mokant šiek tiek daugiau“.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-02-06, 10:59

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas