„Ignitis“ klientai sulaukė kritinio perspėjimo: nežinant šios informacijos galite patirti didžiulių nuostolių, sužinokite, kas svarbiausia

Pranešimas spaudai

2024-05-30, 07:54

2 komentarai (-ų)

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ informuoja visuomenę apie sukčių siunčiamas melagingas trumpąsias SMS žinutes, prisidengus bendrovės vardu. „Ignitis“ prašo klientų būti budriais ir nepakliūti į sukčių pinkles.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Ignitis“ klientai sulaukė kritinio perspėjimo: nežinant šios informacijos galite patirti didžiulių nuostolių, sužinokite, kas svarbiausia

Informaciją apie gautą trumpąją SMS žinutę bendrovė „Ignitis“ gavo iš budraus kliento, kuris nepasitikėjęs gauta informacija, kurią siuntė sukčiai, apsimetantys bendrove, kreipėsi į klientų aptarnavimo centrą ir informavo apie bandymą išvilioti pinigus.

Žinutėje pateikiama informacija apie tariamą įsiskolinimą, nurodomas sąskaitos numeris, į kurią reikalaujama pervesti tariamą skolą, teigiama, jog nesumokėjus skolos, išieškojimas bus perduodamas skolų išieškojimo įmonei.

„Ignitis“ primena, kad nesiunčia klientams SMS žinučių su nurodytais sąskaitos numeriais. Kilus įtarimų dėl gautų SMS pranešimų, klientams pirmiausia rekomenduojame tokio pranešimo pagrįstumą pasitikrinti prisijungus prie e.ignitis.lt savitarnos, kur tiksliai bus galima matyti mokėjimo situaciją arba susisiekus su bendrove internetu – live pokalbis yra greičiausias konsultavimo būdas, o neturint galimybės naudotis internetu – pasiskambinti oficialiu bendrovės klientų aptarnavimo numeriu +370 611 21802.

Bendrovė primena visais atvejais atkreipti dėmesį į žinutės siuntėjo pavadinimą, SMS žinutės nuo bendrovės „Ignitis“ siunčiamos IGNITIS vardu, o ne kokiu nors kitu telefono numeriu. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į gramatiką, sukčiai nėra stiprūs šioje srityje, daro daug rašybos klaidų. O svarbiausia – neskubėti, pirmiau pasitikrinti informaciją.

Informacijos apie nuo sukčių nukentėjusius asmenis dėl šio konkretaus atvejo bendrovė neturi.

2 komentarų

Čįįj

Kad ir Ignitis ne mažesnis sukčius. Kas perdavė energetika privatizavimui-užpakalius ištarkyoti. Gėda prezidentui ir vyriausybei.

Nijole

Pirmiausia reikia skambinti.i Igniti As kas menesi saziningai.moku tad skolu neturiu o sukcius uzuodziu😀

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas