Internautai ir toliau tyčiojasi iš rusų armijos: šįsyk pasklido „Call of Duty“ gerbėjų montažas su „Activision“ komentaru

Internautai ir toliau tyčiojasi iš rusų armijos: šįsyk pasklido „Call of Duty“ gerbėjų montažas su „Activision“ komentaru

Arnas Balčiūnas

Rusijos pradėta invazija į Ukrainą jau tęsiasi beveik dvi savaites. Visas pasaulis įsitempęs stebi kaip klostosi Vladimiro Putino pradėtas karas, o daugelis šalių vadovų nuolat skelbia apie naujas sankcijas. Į situaciją reaguoja ir įvairiausios kompanijos – nuo technologijų iki įvairių kitų produktų gamintojų.

Ne ką atkaklesnė kova užvirė ir internetinėje erdvėje. Nemažai Rusijos kontroliuojamų įstaigų internetinių svetainių yra sunkiai pasiekiamos arba nepasiekiamos visai. Į kovą prieš Rusiją stoja ir anoniminiai programišiai, kurie siekia pažaboti rusų puslapius, o paprasti žmonės bando atverti eiliniams rusams akis.

activision_2022-03-08-105418_smpe

Progos pasityčioti iš Rusijos armijos nepraleidžia ir internautai. Pastaruoju metu pradėjo sklisti „Twitter“ erdvėje užfiksuota nuotrauka, kuri greičiausiai yra foto montažas. Nuotraukoje matomas „Activision“ įrašas, kuris paskelbtas dar vasario 28 dieną, o jame ir vėl pašiepiama Rusijos kariuomenė.

„Norėjome oficialiai atsiprašyti, jog „Call of Duty“ žaidimų serijoje panaudojome Rusiją kaip antagonistą. Jeigu būtų žinoję tiesą, tuomet būtume pasirinkę daug labiau paruoštą kariuomenę, pavyzdžiui, Kubos ar Laoso“, - rašoma žinutėje.

Call-of-Duty-Warzone-1

Tiesa, pastarojo įrašo „Activision“ paskyroje nėra, todėl galima daryti prielaidą, jog tai yra tik internautų pokštas. Kaip bebūtų, nuotraukoje išsakytos tezės ganėtinai tiksliai iliustruoja rusų armiją, kuri Ukrainoje patiria didžiulių sunkumų.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Caras

Rusai yra tokia Nacija kuri negali gyventi be Caro. Jiems turi vadovauti geležine ranka, kariais, FSB ir dar kitas panašus instrumentais. Užaugo nauja karta kuri nori gyventi kitaip. Rusams niekada nelaimeti šio karo, tik ne šį kartą!

Bm

Gali tyčiotis kiek nori bet rusų kariai juda į priekį ir jie laimės
Ha ją ha

V

Ka laimes?
Per 2 savaites nei viena uzduotis neigyvendinta nei vienas miestas neuzimtas.
Ka tiksliai jie laimes?
Ar tu bent supranti kad islaikyt uzimta ukraina reikes daugiau kariu nei rusija pajegi mobilizuot. Jau nebekalvant apie logistini ir pavaldumo kosmara. O cia pridek sugriuvusia ekonomika ir pastovius ispuolius ne tik Ukrainoj bet ir rusijoj.
Rusija pralaimejo dar 2012. Jie tik nenori pripazint.

Aha

Maskoliu armijos technika ir visas ukis yra isvogtas ju paciu. Tad nera nieko nuostabaus kad pas juos kuras baigiasi ar tankus uzvest negali ir panasiai. Apgailetina kariuomene, jei tik dar galima pavadint ta banda kariuomene.

As Pats

Rusai pamazu bet stumiasi i prieki, ir manau laimes. Bet yra kita beda kad ir Putinas ir pasaulio elita yra viena ir ta pati chebra

Ervis

Tarkim...bet,pripažink kad jis jau senai sukčiauja prie pokerio stalo

Jonija

gal jau laikas putina nudėt kaip rusai nudėjo Kenedį

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas