Prekių ar paslaugų internetu per praėjusį pusmetį pirko 85 proc. šalies gyventojų, rodo reprezentatyvi apklausa. Vidutiniškai per mėnesį pirkdami internetu gyventojai išleidžia apie 100 eurų.
Didžiausi 2024 metų išpardavimai – „Aliexpress“ nuolaidos net iki 80% - spauskite čia ir pasinaudokite dabar
Norint užtikrinti sklandų darbą ir aukščiausią paslaugų kokybę – būtina ir atitinkama IT sistemų priežiūra. Sistemų atnaujinimo darbai - tai įprasta IT operacijų dalis, siekiant patikrinti, ar bankas atitinka veiklos tęstinumo reikalavimus.
Lietuvoje veikiančio „Luminor“ banko atstovai informuoja, jog dėl suplanuotų techninių darbų nuo spalio 24 dienos, ketvirtadienio, 22:30 val. iki spalio 25 dienos, penktadienio, 01:30 val. neveiks „Luminor“ interneto bankas ir mobilioji programėlė.
Pažymima, kad tuo metu nebus galimybės apsipirkti kai kuriose elektroninėse parduotuvėse ir identifikuotis partnerių puslapiuose.
„Luminor“ savo pranešime pažymi ir tai, jog šiąnakt nuo 22:30 iki 06:00 val. laikinai nebus vykdomi momentiniai mokėjimai. Šiuo laikotarpiu inicijuoti momentiniai mokėjimai bus vykdomi kaip įprastiniai SEPA mokėjimai eurais.
Tiesa, bankomatai ir mokėjimai kortelėmis veiks kaip įprasta. „Luminor“ atsiprašo už galimus nepatogumus.
„Luminor“ banko klientai jau gali išbandyti ilgai lauktą naujovę
Savo „Luminor“ banko mokėjimo kortelės PIN kodą galite patogiai ir saugiai peržiūrėti mobiliojoje programėlėje. Ši funkcija padeda išvengti nepatogumų, kuriuos sukelia dažniausiai visai netinkamu laiku pamirštas PIN kodas.
„Luminor“ banko klientai jau gali išbandyti ilgai lauktą naujovę: paskelbta apie ilgai lauktą atnaujinimą, kuris padės išvengti tam tikrų nepatogumų, sužinokite, kaip pasinaudoti
„Luminor“ banko Kasdienės bankininkystės vadovė Aušrinė Mincienė teigia, kad šis sprendimas buvo sukurtas atsižvelgiant į klientų poreikius.
„Pastebime, kad žmonės neretai pamiršta savo kortelės PIN kodą. Dažniausiai taip atsitinka dėl to, kad kasdien vis daugiau naudojamės bekontakčiais mokėjimais, o tai sumažina poreikį įsiminti PIN kodą. Vien šiemet dėl neteisingai įvesto PIN kodo Lietuvoje jau turėjome užblokuoti daugiau nei 3000 kortelių“, – sako A. Mincienė.
PIN kodo nederėtų užsirašyti nesaugiose vietose ar nešiotis piniginėje. Pamiršę savo mokėjimo kortelės PIN kodą, galite jį bet kada ir bet kiek kartų peržiūrėti „Luminor“ programėlėje. Norint tai padaryti, tereikia skiltyje „Mokėjimo kortelės“ paspausti mygtuką „Rodyti PIN“. Siekiant užtikrinti saugumą, prieš atskleidžiant PIN kodą būsite paprašyti patvirtinti savo tapatybę naudojant Smart-ID, Mobile-ID arba generatoriaus PIN2 kodą.
Tokia galimybe naudotis gali visi klientai – svarbu, kad kortelės savininkas būtų pilnametis ir sutaptų su sąskaitos savininku.