Lietuvių pamėgtoje parduotuvėje prasidėjo didieji metų išpardavimai: įsigykite norimas prekes su didžiule nuolaida, galioja ir dar didesnę nuolaidą pritaikantys kuponai

Partnerio turinys

2024-07-01, 19:54 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

Šiais laikais internete gali rasti pačių įvairiausių dalykų. Daugelis mūsų internetu perką ne tik maisto produktus, bet ir elektroniką. Niekam ne paslaptis, jog kiniškos parduotuvės dažnai siūlo žemesnę kainą nei Lietuvos pardavėjai, o dėl šios priežasties itin populiari yra „Aliexpress“ platforma.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Lietuvių pamėgtoje parduotuvėje prasidėjo didieji metų išpardavimai: įsigykite norimas prekes su didžiule nuolaida, galioja ir dar didesnę nuolaidą pritaikantys kuponai

Internetinės prekybos milžinė „Aliexpress“ yra puikiai žinoma turbūt kiekvienam lietuviui – čia rasime nuo smulkiausių prekių iki elektrinių paspirtukų, dviračių bei gausybę kitų produktų. Vienas didžiausių šios prekyvietės privalumų – galimybė rinktis iš skirtingų pardavėjų ir žemesnė kaina.

„Aliexpress“ dažnai vyksta įvairūs išpardavimai, o ne išimtis ir ši savaitė. Iki liepos 4 dienos čia vyksta vasaros išpardavimai, kurių metu – galimybė sutaupyti. Norėdami peržiūrėti prekes, kurios parduodamos su nuolaidomis iki 60 proc. – spauskite čia, o žemiau pateikiame papildomos nuolaidos kodus.

Kaip jau minėjome, išpardavimai vyksta iki liepos 4 dienos, todėl rekomenduojame nedelsti ir jeigu radote norimą prekę – įsigykite ją jau dabar. Mūsų pateikiami nuolaidos kodai taip pat galioja iki minėtosios dienos. Produktus su nuolaidomis galite rasti ir mūsų portale, pasinaudoję specialia nuolaidų sekcija, kurią rasite paspaudę čia.

Žinoma, norint sėkmingai apsipirkti – privalu žinoti ir keletą gudrybių, kurios leis lengviau surasti norimus produktus ar išvengti nesąžiningų pardavėjų. Kviečiame pažvelgti į žemiau pateikiamus patarimus, jog jūsų apsipirkimas „Aliexpress“ būtų kuo sėkmingesnis.

Pirkite prekes iš Europos sandėlių

Paskutinis dalykas, kurį galima būtų padaryti – išsifiltruoti tik tuos produktus, kurie atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių. Apie šią gudrybę jau esame rašę ir anksčiau, tačiau reikėtų nepamiršti, kad ne visi produktai gali būti pasiekiami iš Europos sandėlių. Kaip bebūtų, pabandyti verta.

Ką mums reikia padaryti – nuorodos pabaigoje pridėti „&shipFromCountry=FR“. Šis kodas nurodo, kad būtų rodomos tik tos prekės, kurios atkeliauja iš Prancūzijos (FR) sandėlių.

Daugelis prekių, kurios yra Europos sandėliuose, pasiekia vos iš keleto šalių, todėl ieškant tam tikro produkto galima patikrinti daugelį jų. Tarp populiariausių šalių – jau minėta Prancūzija, o taip pat Ispanija (ES), Lenkija (PL), Belgija (BE) ir Italija (IT). Norint patikrinti visus variantus – mūsų pateiktame kode tereikia pakeisti norimos šalies kodą.

Produktų apžvalgos – svarbus kokybės indikatorius

Įvairiausių produktų apžvalgos leidžia susidaryti pirminį įspūdį apie norimą įsigyti prekę. Daugelis populiarių „Aliexpress“ prekių turi nemažai atsiliepimų, kas gali leisti suprasti apie jo kokybę, o taip pat ir išvengti apgavysčių.

Prieš kažką perkant – būtinai patikrinkite pateikiamas apžvalgas. Rekomenduotumėme vengti produktų, kurie visai neturi jokių atsiliepimų. „Aliexpress“ turi gausybę pardavėjų, kurie dažnai siūlo tas pačias prekes, todėl geriau rinktis tą, kur pirkėjai paliko daugiau apžvalgų.

Svarbu paminėti ir tai, jog reikėtų žiūrėti ne tik į teigiamus atsiliepimus, bet ir neigiamus. Taip, mes suprantame, kad dažniausiai norisi žinoti ar produktas tikrai geras, tačiau neigiami įvertinimai gali padėti įžvelgti ir tam tikras silpnąsias vietas.

Produktų apžvalgos – dar ne viskas, patikrinkite pardavėją

Kaip jau minėjome, „Aliexpress“ platformoje yra gausybe pardavėjų, todėl patikrinti jų apžvalgas taip pat gali būti itin naudingas dalykas. Neretai pasitaiko ir nesąžiningų mažųjų pardavėjų, kurie siūlo neįtikėtinai žemas kainas, tačiau taip niekada ir nepristato įsigytų produktų.

„Aliexpress“ platformoje įvertinimus galima palikti ne tik prekėms, bet ir pardavėjams, todėl jeigu planuojate kažkokį pirkinį – būtinai patikrinkite pardavėjo įvertinimą. Vėlgi, rekomenduotumėme vengti tų parduotuvių, kurios neturi jokių įvertinimų arba jų reitingas yra labai žemas.

Parduotuvių informaciją galima matyti dar prieš produkto aprašymą, o paspaudus ant pardavėjo pavadinimo – atsidursite atskirame tam tikros parduotuvės puslapyje. Čia galėsite rasti ir kiek laiko ji veikia „Aliexpress“ platformoje, kas taip pat gali būti vienas iš indikatorių įsigyti ar ne norimą produktą.

Mažas užsakymų kiekis gali sufleruoti blogybes

Dar vienas svarbus niuansas – tai mažas užsakymų kiekis. Kaip jau minėjome, „Aliexpress“ platformoje yra gausybė pardavėjų ir milijonai prekių. Tačiau ne visos jos yra perkamos arba ne visi pardavėjai sugeba jas parduoti. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojame atkreipti dėmesį į tai, kiek užsakymų jau buvo atlikta.

Jeigu norimas įsigyti produktas dar nebuvo parduotas nei karto – tai gali būti priežastis paieškoti alternatyvos arba įsigyti iš kito pardavėjo. Žinoma, tai automatiškai nereiškia, jog liksite apgauti, bet papildomos atsargumo priemonės dar niekam nepakenkė.


0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas