LP EXPRESS fiksuoja rekordinius rezultatus: lapkričio mėnesį fiksuojamas ženkliai išaugęs pristatytų siuntų kiekis

Pranešimas spaudai

2023-11-24, 10:00

0 komentarų

Didiesiems metų išpardavimams ankstėjant ir prasidedant jau lapkričio pradžioje, tai jaučia ir siuntas pristatantys kurjeriai. LP EXPRESS paštomatų ir kurjerių tinklas šį lapkritį jau užfiksavo rekordinį pristatytų siuntų kiekį. Tai įvyko dar net neprasidėjus pačiam Juodajam penktadieniui ir po jo einančiam Kibernetiniam pirmadieniui.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
LP EXPRESS fiksuoja rekordinius rezultatus: lapkričio mėnesį fiksuojamas ženkliai išaugęs pristatytų siuntų kiekis

Vien tik per tris pirmąsias lapkričio savaites, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu spalį, LP EXPRESS tinklu keliavo 12 proc. daugiau siuntų. Palyginus su analogišku laikotarpiu pernai siuntų kiekis ūgtelėjo daugiau nei 8 proc.

„Dėl šįmet kone mėnesiu ilgiau išsilaikiusių šiltų orų, vasariškas štilis elektroninėje prekyboje taip pat buvo juntamas ilgiau nei įprastai. Tačiau jau spalį buvo matomas itin spartus per paštomatus keliavusių siuntų kiekio augimas, jų pristatyta apie trečdaliu daugiau nei rugsėjį. Panašų augimo tempą prognozuojame ir likusiems šių metų mėnesiams.

Na, o lapkritį jau dabar galime pasidžiaugti pasiektu rekordu – didžiausiu per LP EXPRESS tinklą pristatytų siuntų kiekiu. Ir tai įvyko dar net neprasidėjus didžiausioms išpardavimų dienoms metuose – Juodajam penktadieniui ir Kibernetiniam pirmadieniui“, – teigia Laurynas Kazlauskas, Lietuvos pašto Operacijų padalinio vadovas.

Nors siuntų kiekiai paštomatuose ir sparčiai auga, tačiau tai nedaro įtakos paslaugų kokybei – per 97 proc. LP EXPRESS siuntų gavėjus pasiekia jau kitą darbo dieną.

Artėjant lapkričio mėnesio išpardavimams ir po jų ateisiančiam intensyviam kalėdiniam laikotarpiui, LP EXPRESS šįmet papildomai pasamdė apie 40 siuntas pristatančių kurjerių. Jie padės užtikrinti sklandų ir greitą siuntų pristatymą iki pat didžiųjų metų švenčių pabaigos.

Be to, ruošdamasis didėjantiems paštomatinių siuntų kiekiams ir juos auginančios e.prekybos apimtims, LP EXPRESS šįmet vykdė ir ambicingą tinklo plėtrą. Vien tik per spalį pirmieji LP EXPRESS paštomatai pradėjo veikti penkiose naujose Lietuvos vietovėse – Nidoje, Simne, Vėžaičiuose, Kaltinėnuose ir Neveronyse. Šiuo metu LP EXPRESS turi daugiau nei 400 paštomatų 111 gyvenviečių visoje šalyje.

Jau nuo ateinančių metų kovo LP EXPRESS paštomatais siuntos keliaus ir tarp trijų Baltijos šalių –Latvijoje ir Estijoje pradės veikti apie 300 tinklo paštomatų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas