LP EXPRESS pasiūlė tai, ko nesiūlo niekas kitas: paštomatuose jau galima įsigyti ir daugkartines siuntų pakuotes

Pranešimas spaudai

2024-02-23, 16:35

1 komentaras

LP EXPRESS tapo pirmuoju siuntų pristatymo tinklu Lietuvoje, klientams pristačiusiu naujovę – daugkartines siuntų pakuotes, kurias įsigyti galima paštomatuose. Naujoji paslauga pasiūlyta bendradarbiaujant su didžiausia Europos internetine naudotų mados prekių prekybos platforma „Vinted“.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
LP EXPRESS pasiūlė tai, ko nesiūlo niekas kitas: paštomatuose jau galima įsigyti ir daugkartines siuntų pakuotes

Gyventojai daugkartines pakuotes gali įsigyti LP EXPRESS paštomatuose. Vienos pakuotės kaina – 25 euro centai, ir į ją telpa siuntos, pritaikytos paštomatų dėžutėms iki M dydžio.

„Tikime, kad gyventojai netruks teigiamai įvertinti naujausios LP EXPRESS iniciatyvos su „Vinted“ – daugkartinių siuntų pakuočių. Galimybė jas patogiai įsigyti kiekviename mūsų tinklo paštomate siuntų siuntimą per LP EXPRESS pavers dar patogesniu procesu. Be to, daugkartinės pakuotės taip pat leis sumažinti neigiamą įtaką aplinkai ir sutaupyti.

Tą pačią pakuotę naudojant ne vieną sykį siunta gavėją pasiekia taip pat sėkmingai, tačiau yra mažiau eikvojami gamtiniai ištekliai bei prisidedama prie perteklinio vartojimo mažinimo“, – sako Lietuvos pašto Komunikacijos ir rinkodaros departamento vadovė Neringa Žukauskaitė.

Kiekvieną mėnesį per LP EXPRESS paštomatų ir kurjerių tinklą Lietuvoje vidutiniškai yra pristatoma arti 1 mln. siuntų.

LP EXPRESS taip pat yra didžiausios Europos internetinės naudotų mados prekių prekybos platformos „Vinted“ partneris pristatant siuntas nariams iš Lietuvos. Pastarieji per LP EXPRESS paštomatų tinklą gauna siuntas, įsigytas iš platformos narių Lietuvoje, Lenkijoje ir Suomijoje.

1 komentarų

Lankytojas

Eilines popierines pakuotes, kuri turi ne viena, o net du lipdukus, daugkartine nepavadinciau. Dvikartine, ne daugkartine.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas