Pokyčiai palies „YouTube“ platformą: daugelio pamėgta funkcija pasikeis amžiams

Pokyčiai palies „YouTube“ platformą: daugelio pamėgta funkcija pasikeis amžiams

Lukas Snarskis

Socialiniuose tinkluose, o taip pat ir įvairiose vaizdo įrašų dalijimosi platformomis, yra įprasta matyti „patinka“, „nepatinka“ bei panašius mygtukus, kurie leidžia reaguoti į vartotojų įkeltą turinį. „YouTube“ platformoje ilgą laiką turėjome galimybę teigiamai arba neigiamai sureaguoti į vaizdo įrašus, tačiau dabar tai šiek tiek pasikeis.

Šiandien „YouTube“ vaizdo įrašų platformos atstovai paskelbė apie netrukus įvyksiančius pasikeitimus, kurie susiję su mygtuku „nepatinka“. Pranešama, jog artimiausiu metu prie vaizdo įrašų nebebus rodoma kiek kartų buvo paspaustas šis mygtukus, o tai matyti galės tik įkelto turinio autoriai.

youtube_dislike_button

Toks sprendimas laikomas ganėtinai svarbiu, kadangi vartotojų skaičius, kuris paspaudė pastarąjį mygtuką, buvo matomas nuo pat šios platformos sukūrimo. „YouTube“ atstovai įsitikinę, kad tai padės išvengti turinio kūrėjams dažnai tenkančių patyčių bei negatyvių atakų, kurios yra neišvengiama šios vaizdo įrašų dalijimosi sistemos dalis.

Internete jau ne kartą girdėtos istorijos apie tai kaip „YouTube“ vartotojai susivienija tam, kad neigiamai įvertintų tam tikrus įkeltus vaizdo įrašus. Ir nors šis mygtukas visiškai neišnyks, tačiau viešai jį paspaudusių narių skaičius taps nematomas. Tai reiškia, kad visi mes ir toliau galėsime paspausti „nepatinka“, bet nuo šiol tai bus matomas, kaip jau minėjome, tik vaizdo įrašo autoriui, kuomet jis peržiūrės statistiką „YouTube Studio“ platformoje.

Youtube-dislike

Verta paminėti, jog „YouTube“ jau kuris laikas eksperimentavo su šio mygtuko pakeitimais. Tokių bandymų tikslas buvo išsiaiškinti ar galimi pakeitimai padėtų išvengti patyčių bei specialiai suorganizuotų atakų, kuomet vaizdo įrašai sulaukia gausybės neigiamų įvertinimų. O kaip apie tokius pasikeitimus vertinate jūs? Kviečiame sudalyvauti mūsų apklausoje, o savo nuomonę išreikšti galite komentaruose.

Kaip vertinate „YouTube“ sprendimą neberodyti „nepatinka“ mygtuko paspaudimų skaičiaus?

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.
Temos: YouTube

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas