Trečiadienio vakarą buvo sutrikusi „Meta“ valdomų platformų veikla: su problemomis susidūrė „Facebook“, „Instagram“ ir „WhatsApp“ naudotojai

Trečiadienio vakarą, balandžio 3 dieną, buvo sutrikusi „Meta“ valdomų platformų veikla visame pasaulyje. Pirmieji skundai dėl to užfiksuoti maždaug 21:00 val. Lietuvos laiku. Dešimtys tūkstančių vartotojų visame pasaulyje susidūrė su problemomis.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Trečiadienio vakarą buvo sutrikusi „Meta“ valdomų platformų veikla: su problemomis susidūrė „Facebook“, „Instagram“ ir „WhatsApp“ naudotojai

Lietuvoje ir užsienyje populiarias socialinių tinklų platformas valdanti bendrovė „Meta“ trečiadienio vakare susidūrė su problemomis. Maždaug 21:00 val. Lietuvos laiku internete pasirodė pirmieji pranešimai apie sutrikusį „WhatsApp“ platformos veikimą.

Pirmieji vartotojų skundai buvo susiję su žinučių gavimu bei jų siuntimu. Nesklandumai kyla ir „Facebook Messenger“ bei „Instagram“ naudotojams. Dėl šio naujausio sutrikimo, kuris, atrodo, liečia daugelį šalių, įskaitant ir Lietuvą, programėlėse negalima siųsti ar gauti jokių pranešimų.

Vartotojai gali atidaryti „Meta“ sukurtas aplikacijas ir peržiūrėti savo pokalbius bei pokalbių istoriją, tačiau žinučių siuntimas neveikia. Panašu, kad tas pats galioja tiek „WhatsApp“, tiek ir „Messenger“ vartotojams.

Remiantis „Downdetector“ informacija, „Facebook“ vartotojai susiduria su skirtingomis problemomis – vieni negali įkelti nuotraukų, kiti – negali siųsti žinučių ar mato tik seną srautą. Su naujo turinio srauto problemomis susiduria ir „Instagram“ vartotojai.

Atnaujinta: panašu, kad „Meta“ platformų sutrikimai šįsyk truko maždaug apie valandą. Atrodo, kad mažiau nei valandą trukęs sutrikimas buvo pašalintas ir žinutės jau siunčiamos ir gaunamos. „WhatsApp“, „Facebook“ ir „Instagram“ veikla jau stabilizavosi.

Vis dėlto, jeigu vis dar susiduriate su problemomis – parašykite komentarą.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas