„WhatsApp“ atliko svarbius pakeitimus, apie kuriuos privalo žinoti kiekvienas: sužinokite, kas keičiasi ir ką būtina padaryti, norint toliau naudotis programėle

Lukas Snarskis

2024-04-11, 10:55

1 komentaras

Keičiantis įvairių programėlių naudojimosi taisyklėmis – visuomet svarbu jas perskaityti, kad žinotumėte, kokie pasikeitimai įvyks. Kaip bebūtų, daugelis vartotojų yra linkę duoti sutikimą, nors pateiktos informacijos net neperžiūrėjo.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„WhatsApp“ atliko svarbius pakeitimus, apie kuriuos privalo žinoti kiekvienas: sužinokite, kas keičiasi ir ką būtina padaryti, norint toliau naudotis programėle

„WhatsApp“ neseniai atnaujino savo paslaugų teikimo sąlygas, o tokius pakeitimus dažnai lydi tam tikras vartotojų susirūpinimas. Nors visas atnaujintas sąlygas galima rasti oficialioje „WhatsApp“ svetainėje, svarbu pažymėti, kad šie pakeitimai taikomi tik Europos naudotojams.

Kitiems regionams skirtos paslaugų teikimo sąlygos kol kas liks nepakeistos. Šiame straipsnyje siūlome pažvelgti į pakeitimus, kurie yra aktualus ir lietuviams, besinaudojantiems „WhatsApp“ programėle. Tiesa, iškart verta paminėti, kad šįsyk atlikti pakeitimai yra ganėtinai nedideli.

Pagrindinis atnaujinimo akcentas - supaprastinta organizacija. Anksčiau kanalo paslaugų teikimo sąlygas ir pranešimų taisykles buvo galima rasti bendrosiose naudojimo sąlygose. Dabar jos bus pateikiamos kaip atskiri dokumentai, todėl pagrindinių sąlygų dokumentas bus pakankamai trumpas.

Siūlome atkreipti į keletą esminių pasikeitimų, kuriuos pateikiame žemiau:

  • Minimalaus amžiaus koregavimas. Minimalus amžiaus reikalavimas Europoje yra sumažinamas. Anksčiau jis buvo 16 metų, o dabar - 13. Tai suderinama su pasauliniu minimaliu platformos naudotojų amžiumi.
  • Sąveika su trečiųjų šalių programėlėmis. Į atnaujinimą įtraukta informacija apie naujus ES reglamentus, leidžiančius naudotojams siųsti „WhatsApp“ žinutes į palaikomas žinučių siuntimo programas už programėlės ribų.
  • Didesnis skaidrumas. Pateikiama daugiau informacijos apie „WhatsApp“ priimtino ir draudžiamo turinio gaires ir politiką. Be to, pateikiama išsami informacija apie pranešimus apie netinkamą turinį, moderavimo sprendimų apskundimą ir tai, kaip platforma rekomenduoja kanalus programėlėje.

„WhatsApp“ programėlės naudotojai, kurie užsiregistravo po 2024 metų vasario 16 dienos, kuomet buvo paskelbtos naujos sąlygos, jau netiesiogiai sutiko su naujomis naudojimosi sąlygomis.

Vartotojai, kurių paskyros buvo sukurtos iki vasario 16 dienos, norėdami toliau naudotis programėle, turėtų aiškiai sutikti su atnaujintomis sąlygomis iki balandžio 11 dienos. Jei nesutiksite, bus apribota prieiga prie „WhatsApp“ funkcijų.

Oficialiame „WhatsApp“ pagalbos puslapyje paaiškinama, kad vartotojai, nenorintys sutikti su atnaujintomis sąlygomis, turi dvi galimybes: apskritai nustoti naudotis platforma arba atsisiųsti savo duomenis ir visam laikui ištrinti paskyrą.

1 komentarų

Ir vėl

Cenzūra...
Dingsti iš užpuvusio, gaidyno okupuoto fb, tai ir kitur " tie" atsliūkina
Ir kaip jie dauginasi, rudnosiai visokie?! 😡

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas