Kasdieniai patarimai tiems, kurie naudojasi „Google Play“ programėlių parduotuve

Lukas Snarskis

2019-11-22, 01:00 (atnaujinta 2022-12-07, 13:10)

4 komentarai (-ų)
Kasdieniai patarimai tiems, kurie naudojasi „Google Play“ programėlių parduotuve

Populiariausia mobilioji operacinė sistema yra „Android“, o tai reiškia, jog ir „Google Play Store“ sulaukia milijonų apsilankymų per dieną. Tai vieta, kur Jūs galite parsisiųsti norimas programėles ar žaidimus.

Šiandien norime Jums pateikti keletą paprastų, tačiau labai naudingų dalykų, kurių galbūt apie „Play Store“ Jūs dar nežinojote.

Perbraukite ekraną, kad atidaryti meniu

Pats paprasčiausias ir tikriausiai daugumai elementariausias dalykas. „Play Store“ turi du būdus kaip patekti į pagrindinį meniu. Vienas iš jų – paspausti ant dešiniajame kampe esančių trijų juostelių, kurios ir atidarys meniu. Tačiau yra ir kur kas greitesnis būdas. Viskas ką Jums reikia padaryti – perbraukti pirštu iš kairės pusės ir taip atsidarys tas pats meniu.

Įsirašykite programėles, kurios neprieinamos Jūsų šalyje

Esate susidūrę su problema, jog norite išbandyti vieną ar kitą programėlę, tačiau ji turi regioninį apribojimą ir negalite jos įsirašyti? Tokiu atveju Jums reikėtų naudotis VPN paslaugas teikiančių įmonių paslaugomis. Tai suteiks Jums prisijungimą per privatų tinklą, kuris gali būti parinktas pagal norimos programėlės lokaciją.

Įsirašius VPN programėlę, pasirinkite šalį, kurioje yra prieinama Jūsų programėlė ir tuomet belieka įsijungti „Play Store“ ir atsisiųsti norimą aplikaciją.

Tvarkykite savo programėlės per „Play Store“

„Google Play Store“ savo meniu turi punktą, kuris vadinasi „Mano programos ir žaidimai“. Čia Jūs rasite visas programas, kurias parsisiuntėte ar kurios jau buvo įrašytos bei reikalauja atnaujinimo. Tai puiki vieta tvarkyti savo aplikacijas – Jūs galite iškart atnaujinti visas programėles ar tiesiog pasirinktas.

Taip pat Jūs rasite ne tik dabar įrašytas aplikacijas, tačiau ir visas programėles, kurias turėjote savo telefone kažkada anksčiau.

Įjunkite tėvų kontrolę

Jeigu turite vaikų, kuriems dažnai duodate žaisti žaidimus su Jūsų telefonu – rekomenduojame įjungti apsaugą, kuri leis apsisaugoti nuo nenumatytų mokėjimų už programėles ar pan.

Viskas ką Jums reikia padaryti, tai nukeliauti į „Google Play Store“ parduotuvės nustatymus, pasirinkti Tėvų kontrolė ir įjunkite šį nustatymą. Kai aktyvuosite šią galimybę – galėsite nustatyti turinio apribojimus, o tai leis apsaugoti ne tik Jūsų banko kortelę nuo nereikalingų pirkinių, tačiau ir telefoną nuo nenorimų aplikacijų.

Atgaukite savo pinigus už pirkinius

Ar žinojote, jog galite atgauti „Play Store“ sumokėtus pinigus už programėles ar žaidimus? Įdomiausia tai, jog tam tereikia atlikti vos keletą paspaudimų. Jeigu nusipirkote programėlę – Jūs turite dvi valandas tam, kad galėtumėte jos atsisakyti ir atgauti visus sumokėtus pinigus.

Programėlės lange, kur dažniausiai matote Įdiegti ar Atidaryti, po nusipirkimo matysite ir opciją Lėšų grąžinimas. Belieka tik paspausti šį mygtuką ir kitame lange patvirtinti, jog norite atgauti savo pinigus. Ir viskas. Jums nereikia nurodyti jokios papildomos informacijos.

Išjunkite automatinius atnaujinimus

Visos programėlės iš „Google Play Store“ yra nuolat atnaujinamos, o šie naujiniai automatiškai siunčiami į Jūsų telefoną. Žinoma, tam reikia Wi-Fi tinklo, jeigu nesate nustatę kitaip, tačiau šią funkciją Jūs galite ir išjungti.

Jeigu norite išjungti automatinius nustatymus, tuomet Jums reikia nukeliauti į Nustatymai ir ten pasirinkti Atnaujinti programas automatiškai bei pasirinkti Jums tinkamiausią opciją.

Parsisiųskite programėles per kompiuterį

Ar žinojote, kad į savo išmanųjį telefoną programėles įrašyti galite tiesiog naudodamiesi kompiuteriu? Viskas ką Jums reikia padaryti – nueiti į „Google Play Store“ internetinį puslapį, prisijungti prie savo „Google“ paskyros ir išsirinkti norimą įrašyti programėlę.

Prieš įrašant programėlę, Jūs galėsite pasirinkti norimą telefoną, kuris yra susietas su Jūsų paskyra.

4 komentarų

Jūra

Sveiki, kaip susigrąžinti lėšas, jei Play nuo sausio iki spalio siųsdavo į Telia sąskaitas nors jokių pirkimų nevykdžiau. Rašiau visais įmanomais adresais. Turėjau pakeisti tel.numerį. Kokia avantiūra jie užsiima? Ačiū.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas