Fantastiška dovana vaikams arba senų žaidimų gerbėjams: delninį žaidimų kompiuterių dabar galima įsigyti tik už kiek daugiau nei 50 eurų, galėsite mėgautis išskirtinėmis galimybėmis

Partnerio turinys

2024-07-01, 16:35 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

Žaidimų kompiuterių populiarumas auga, tačiau tokių įrenginių kaina yra ganėtinai aukšta. Nemažo susidomėjimo sulaukia ir delniniai kompiuteriai, kurių kainos yra kiek žemesnės, o jais patogiai gali naudotis ir jaunesni žaidimų gerbėjai.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Fantastiška dovana vaikams arba senų žaidimų gerbėjams: delninį žaidimų kompiuterių dabar galima įsigyti tik už kiek daugiau nei 50 eurų, galėsite mėgautis išskirtinėmis galimybėmis

Vaikai dažnai yra nemaža mūsų finansinių išlaidų dalis – įvairūs žaislai, reikmenys mokyklai ir pan. Tačiau norint jaunuosius žaidimų gerbėjus aprūpinti puikia technika – nebūtina išleisti šimtus eurų. Šiandien turime pasiūlymą tiems, kurie ieško delninio žaidimų kompiuterio savo mažiesiems.

Mūsų partnerių „Cafago“ internetinėje parduotuvėje galima įsigyti „Powkiddy RGB20S“ delninį žaidimų kompiuterį, kuris parduodamas vos už 52,99 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Verta paminėti, jog šis įrenginys pirkėjus pasieks su 128 GB atminties kortele, kas yra išties šaunu.

Kaip galite matyti, „Powkiddy RGB20S“ savo dizainu yra labai panaši į legendinį „Nintento Gameboy“. Šis žaidimų kompiuteris turi 3,5 colių įstrižainės IPS ekraną su 640 x 480 taškų raiška. Galbūt tai ir neatrodo kaip modernios savybės, tačiau tai leis mėgautis legendiniais žaidimais.

Įrenginys naudoja atvirojo kodo sistemą, kas leis laisvai rinktis ir perjungti sistemas pagal esamus poreikius, o naudojimasis taps itin lankstus. „Powkiddy RGB20S“ palaiko įvairius simuliatorius bei emuliatorius, o tarp jų - MAME, N64, PS, CP3, NEOGEO, GBA, NES, SFC, MD, NDS. Tai reiškia, jog galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais žaidimais.

„Powkiddy RGB20S“ veikia su aštuonių branduolių ARM procesoriumi bei turi 1 GB operatyviosios (RAM) atminties. Delninio įrenginio veikimą palaiko 3 500 mAh talpos baterija, o pilno įkrovimo turėtų užtekti maždaug aštuonioms valandoms. Verta paminėti, jog čia galima patalpinti net 2 atminties korteles, kas leis įsirašyti daugiau nei 10 tūkst. žaidimų.

Delninis žaidimų kompiuteris taip pat turi ausinių lizdą ir OTG USB jungtį bei palaiko „Bluetooth“ ir „Wi-Fi“ ryšio technologijas. Visos šios savybės leis prijungti ne tik ausines, bet ir klaviatūrą ar pelę, jeigu jums tokios reikia.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas